Снайпер каже, що не вбивав Сашка Храпаченка з Рівного

21.12.2018, 19:01      Переглядів: 929

Сьогодні на засіданні в столичному апеляційному суді було досить напружено. Снайпер, якого підозрюють у вбивстві Героя Небесної Сотні з Рівного Сашка Храпаченка, хоче на волю. Чоловік каже, що не вбивав рівнянина на Інститутській у лютому 2014.

Підозрюваний близько 35-ти хвилин розповідав про події того дня. Підтримати снайпера прийшли його колеги. Прокурор клопотав вивести їх із зали, втім суд відмовив. Затримали підозрюваного у жовтні цього року: "ЗАРАЗ ВІН У СІЗО, А ХОЧЕ НА ВОЛЮ", - СЬОГОДНІ У СТОЛИЦІ СУД НАД ПІДОЗРЮВАНИМ У ВБИВСТВІ ГЕРОЯ НЕБЕСНОЇ СОТНІ З РІВНОГО САШКА ХРАПАЧЕНКА (ФОТО)

Ми прибули в центр близько 11 години, так як тривалий термін знаходилися в заторах. В 11 годині ми прибули безпосередньо до адміністрації Президента і вийшли навпроти будинку з химерами. Підрозділ розділили на дві частини, я з колегою мав рухатися до перехрестя Банкової та Інститутської. Нас попередили бути обережними, бо з готелю "Дніпро" ведеться стрільба. Мій колега вирішив оглянути цей готель. Всі наші дії зафіксовані на відеоплівку. Зі своєї позиції я спостерігав виключно за вікнами готелю "Україна",

- розповів снайпер, якого підозрюють у вбивстві Героя Небесної Сотні з Рівного Олександра Храпаченка.

Суд залишив підозрюваного під вартою.

Катерина Глівчук

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...