Делегація з Рівненщини у Києві разом із тисячами українців очікує на рішення Об`єднавчого Собору

15.12.2018, 13:55      Переглядів: 1759

 Тисячі людей зібралися сьогодні у Києві на площі перед собором Святої Софії, де має відбутися Об`єднавчий Собор Української православної церкви.

Чекає у Києві на історичне рішення і чисельна делегація з Рівненщини. Голова Рівненської ОДА Олексій Муляренко разом з керівниками районів, вірянами та активістами демонструють свою підтримку автокефалії.

«Сьогодні на Софійській площі ми з товаришами з Рівненщини та ще тисячі українців, чекаємо рішення Об’єднавчого Собору. День, якого чекали сотні років! Постає Українська незалежна православна церква», - прокоментував Олексій Муляренко.

На Софіївську площу прибув Президент України Петро Порошенко. Він емоційно спілкується з людьми, які чекають початку Об’єднавчого Собору щодо створення Єдиної помісної церкви.

 Нагадаємо, Об`єднавчий Собор має фактично створити нову Українську помісну православну церкву, обрати її предстоятеля та схвалити статут. Потому обраний предстоятель під час співслужіння з Вселенським патріархом у Константинополі отримає Томос про автокефалію.


Прес-служба РОДА

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...