Звернення від митрополита Анатолія про підтримку автокефалії Української церкви - фейк, - Сарненська єпархія УПЦ МП

14.12.2018, 23:18      Переглядів: 968

На сайті Сарненської єпархії УПЦ МП спростували звернення митрополита Поліського та Сарненського Анатолія про заклик вірян та духовенства підтримати створення єдиної помісної церкви, та назвали його "фейком". 

Повна цитата: Прес-служба Сарненської єпархії УПЦ повідомляє, що розсилається фейкове звернення від імені Керуючого Сарненською єпархією Української Православної Церкви Преосвященного Анатолія, Митрополита Поліського і Сарненського на сайти єпархії, на сайт УПЦ, телефони духовенства єпархії та виставляється в інтернеті щодо Об’єднавчого собору, де мовляв, Владика закликає духовенство та вірян до участі у створенні «Помісної Церкви».

Прес-служба Сарненської єпархії УПЦ повідомляє, що ніякі звернення не оприлюднювалися.

Рахуємо, що на нинішній час, Константинопольський – турецький патріарх обманув люд України і Державу, не надавши повну автокефалію та статус Патріархії для “так званої” Помісної Церкви, чим викликав недовіру єпископату, духовенства та вірян Української Православної Церкви до даного процесу.

Цей «фейк» слід розцінювати як замовлення ворогів Української Православної Церкви, направлене для підрив авторитету керуючого єпархією та духовенства Сарненської єпархії Української Православної Церкви та введення в оману люд України.

Прес-служба Полісько-Сарненської єпархії Української Православної Церкви.

Зазначимо, що даний лист був поширений в Інстаграм-спільноті Церквач. 

Завтра у Софіївському соборі у Києві відбудеться Об`єднавчий собор, на якому делегати від різних патріархатів будуть обирати предстоятеля Української Православної Церкви. Після цього 6 січня у Константинополі Вселенський патріарх вручить главі Помісної церкви Томос про автокефалію. 

 

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...