Стиль амігурумі: рівненська журналістка створює чудернацькі іграшки (фото)

15.12.2018, 15:47      Переглядів: 917

 Рівненська журналістка Руслана Броновицька на гачку. Точніше, з гачком у руках вже більше 20 років в`яже чудернацькі іграшки в стилі амігурумі.

Першу іграшку майстриня створила 22 роки тому для свого майбутнього сина.  Це, розповідає, був слоник зі старого поточеного міллю шалика. В скрутні 90-ті новий моточок ниток придбати було майже нереально. Але бажання створити власноруч іграшку для дитини було таким великим, що вихід знайшовся. Згодом, слоник став улюбленою іграшкою сина і він практично з нею не розлучався. Нова хвиля в`язання почалася через 13 років, коли журналістка чекала донечку.

Знову виникло бажання в`язати. Першою іграшкою для донечки стала дівчинка-слоненятко, як і годиться - в рожевій сукні. З народженням донечки іграшок ставало все більше й більше, зараз їх нараховується понад сотню. Це ляльки, звірятка, овочі, фрукти, тістечка і, навіть, вареники та пельмені - все зв`язано гачком.

Для іграшок майстриня використовує напівкотонову пряжу. Каже, що така найбільше підходить для амігурумі. Іграшки з такої пряжі яскраві (дозволяє палітра), приємні на дотик, гіпоалергенні та не втрачають вигляд багато років. В`яже журналістка здебільшого за готовими схемами та описами, які є у вільному доступі в інтернеті. Майстриня за роки гачкування створила не одну авторсьу іграшку. З останніх - це логопедичні собачка та кіт.

Особлива любов майстрині - це ляльки. На їх виготовлення, розповідає, йде дуже багато часу. Так, одна лялька може створюватися місяцями. Спочатку задум, потім пошук схеми, якщо підходящої немає - розробляє свою. Далі триває робота над створенням образу, підбір кольорової гами, моделювання одягу і, найголовніше, обличчя.

Створення відповідного виразу обличчя - найцікавіше і найважче у виготовленні ляльки. Для очей майстриня використовує чорні гудзики. Каже, що вони дозволяють потім домислити настрій ляльки, якою грається дитина.

Руслана Броновицька каже, що в`язання - це не просто захоплення, яке вже дак давно тримає її на гачку. Це творчість, яка дає можливість бачити світ яскравішим і залишатися дитиною у будь-якому віці.

Цьогоріч майстриня вирішила поділитися своїми творчими здобутками з поціновувачами хендмейду. Тому до новорічних свят створила колекцію іграшок для дітей, придбати які можна, зайшовши на сторінки майстрині у фейсбук https://www.facebook.com/profile.php?id=100009740822155  та інстаграм https://www.instagram.com/bronovytska/, а також у магазин "Всезнайко". Саме у "Всезнайко" можна взяти в руки кожну іграшку і відчути все тепло й любов, вкладені у кожну петельку маленького оленятки, свинки, котика чи великої ляльки.

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...