Кадровий скандал на сесії облради: у депутатів вимагали переголосувати за кандидатку на посаду директора школи-інтернату

14.12.2018, 15:40      Переглядів: 484

Депутати Рівненської облради з першого голосування не підтримали на посаді директора Костопільської спеціалізованої школи-інтернату Марію Шаму, яка виграла конкурс на зайняття цієї посади. На сесію прийшла чимала група підтримки кандидатки.

Марія Шама: Питання про моє затвердження виноситься вже вдруге. Мені здається, що ви хочете звести зі мною рахунки. Я проходила комісію. Я не розумію, чому ви мене не підтримуєте.

Прихильники кандидатки кричали «Ганьба» та вимагали переголосування. До трибуни вийшов депутат Микола Кучерук, який виступив проти кандидатки: Як депутат маю свою думку, - сказав він.

Нагадаємо, що згідно закону депутати облради лише затверджують кандидатів на керівні посади комунальних закладів. Проте депутати підтримують не всіх – зокрема виник казус із затвердженням на посаді директора обласного музею Олександра Булиги: Чому не підтримували Булигу, який досі – безробітний?», - питав Микола Кучерук.

За наполяганням Миколи Кучерука депутати повернулись до питань стосовно Олександра Булиги та кандидата на посаду директора Великомежиріцької школи-інтернату Павла Соломчука, однак, його пропозиції не підтримали.  

При повторному голосуванні кандидатуру Марії Шаму підтримали вже 39 депутатів.

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...