У Генштабі прокоментували затримання призовника у Рівному: Причетних посадовців покарають

10.12.2018, 19:44      Переглядів: 1845

Заступник Генштабу ЗСУ Артур Артеменко сьогодні на брифінгу прокоментував затримання осіб працівниками комісаріатів. Він заявив, що це були поодинокі випадки й запевнив, що посадовці, які це допустили, будуть покарані. 

У той же час Артеменко зазначив, що дефіциту у ресурсах як під час зборів резервістів, так і під час призову на строкову службу в ЗСУ не відчувають. 

- Діяти таким чином - неприпустимо. Ті випадки. які мали місце на станції метро Лісова у Києві та у Рівному, були поодинокими. Ми будемо вдячними, якщо ви будете нас інформувати щодо цих абсолютно непотрібних дій окремих військових комісарів. Цей випадок у Рівному мав місце. Ми мали розмову з командуючим Сухопутних військ. У Рівному була комісія. І я впевнений в тому, що посадові особи, які цю ситуацію спровокували, будуть покарані, - підкреслив Артеменко та додав, що покарання не означатиме звільнення. 

При цьому він зауважив, що особи, яких намагалися затримати у Києві та Рівному, діяли правильно, коли викликали поліцію. 

Зазначимо, що допис про затримання молодика у Рівному з`явився у соцмережі у п`ятницю й викликав обурення у користувачів. Зокрема, як видно було на відео, представники військового комісаріату, намагалися затримати молодика й повезти до військкомату. Пізніше на місце прибула патрульна поліція, яку викликали і військові, і молодик. 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...