Зниклу рівнянку розшукали у лікарні

08.12.2018, 17:51      Переглядів: 843

 Про те що дочка ще 22 листопада пішла з дому і не повернулась, до поліції повідомила 63-річна жителька обласного центру учора, сьомого грудня.

Аби встановити місцезнаходження зниклої жінки, залучили максимальну кількість поліцейських Рівненського відділу поліції. Крім того, до пошуків рівнянки долучилися засоби масової інформації та громадськість.

І вже за кілька годин, докладені зусилля дали позитивний результат. Лікар станції швидкої медичної допомоги Рівного побачив інформацію про зникнення 39-річної жительки обласного центру у соціальній мережі. Впізнавши по фото жінку, яку віз каретою «швидкої», одразу повідомив до поліції.

З’ясувалося, що жінка перебуває на лікуванні у нейрохірургічному відділенні відтоді як зникла і лише кілька днів тому прийшла до свідомості. Зі слів медиків доставили її до лікарні після падіння. Особу розшукуваної не змогли встановити одразу, адже через відсутність документів, у медзакладі прізвище записали з помилкою.

Правоохоронці звертаються до громадян і надалі не бути байдужими та завжди повідомляти запитувану поліцейським інформацію, яка становить інтерес.

Відділ комунікації поліції Рівненської області

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні