Президія облради зняла з порядку денного сесії питання про недовіру Муляренку

06.12.2018, 18:04      Переглядів: 518

Президія Рівненської облради не винесла питання про недовіру голові Рівненської облдержадміністрації Олексію Муляренку на сесію, яка відбудеться завтра, 7 грудня.  

Нагадаємо, цей проект рішення підготував депутат Володимир Ковальчук. 

- Олексій Муляренко втратив честь та совість та у незаконний спосіб переламав депутатів, коли у липні 37 депутатів проголосувало за те, щоб виділити на округи депутата 25 % від перевиконання обласного бюджету на допомогу людям. Також було подано до суду. Рішення було призупинено, а на наступній сесії не пройшло з першого, і прийняли з другого разу. Бездіяльність керівника – на лице. Економічна складова області також перебуває в неякісній формі. Область пасе задніх. Тому я сам виніс це питання і прошу це питання підтримати, - заявляв Володимир Ковальчук на засіданні комісії з питань будівництва та розвитку інфраструктури  

Однак, на тій комісії рішення підтримав лише один депутат – Микола Кучерук. Ще один депутат був проти, двоє - утрималося. 

- Я думаю, що пан Ковальчук жодними іншими справами не займається, і нічого кориснішого, мабуть, і не робить, ніж як формує такі малокорисні для області проекти. Він був так само на інших комісіях. І отримував відповідь депутатів – цей проект одноголосно не підтримують. Я ніяким чином не втручаюсь. Кожен депутат має право продукувати такі проекти. Хоче Ковальчук привертати до себе увагу – нехай привертає, – зазначав Олексій Муляренко.

Нагадаємо, у вересні на президії обласної ради вже розглядали проект рішення про висловлення голові ОДА недовіри (від депутата Олександра Ширяєва). Однак, це рішення депутати також не підтримали.

 

 

 

Денис ГРИЩУК 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...