З Рівненського пологового будинку звільняються працівники

04.12.2018, 13:55      Переглядів: 5371

на фото керівник відділу кадрів минулого тижня прийшла передавати документи з переломом ноги

Сьогодні стало відомо, що у Пологовому будинку Рівненської міської ради звільняються двоє працівникв відділу кадрів.

У свій останній робочий день працівники сидять у коридорі, бо їх не допускають на робоче місце.

- Учора мені та ще одній працівниці відділу кадрів було повідомлено зі слів невідомої людини про наказ про відсторонення від службових обов`язків, хоча, насправді з самим наказом  ознайомлено не було. Ми написали заяви на звільнення за власним бажанням, згодом в усній формі нам запропонували переписати за згодою сторін. Водночас, я наголошувала, що усі доручення керівництва розглядаю лише в письмовому підтвердженні, - роповідає керівник відділу кадрів Зоя Слудчик.- Натомість вже сьогодні, в останній робочий день нас не допустили у кабінет, зараз ми сидимо у коридорі, акту прийомі-передачі документів ми не провели. Я хочу сказати, що я відмовляюсь у закладі, де б`ють та знущаються з людей, адже й досі тут не проведено жодного службового розслідування по фактах підробки документів, побиття працівників.

БИТВА ЗА ПОСАДУ: У МІСЬКОМУ ПОЛОГОВОМУ ПРАЦІВНИКИ ВЛАШТУВАЛИ БІЙКУ

Наразі Зоя Слудчик звернулась до керівника міського управління охорони здоров`я Віктора Іськіва, аби той  відреагував на ситуацію у медзакладі

- Ситуація з в.о. головного лікаря - це штучно роздутий скандал, - прокоментував Віктор Іськів. - Працівникам однозначно неприємно працювати у колективі, де керівництво "чубиться" між собою. Стосовно  працівників відділу кадрів, то наразі управління вже розглядає це звернення. Наразі призначено відповідальну особу, яка й розбиратиметься у конфлікті.

Нагадаємо, у пологовому будинку Рівненської міської ради триває скандал щодо призначення керівника закладу.  Вже 26 грудня буде засідання комісії, яка й обере  головного лікаря пологового будинку. У виборчу комісію входять по два представники від управління охорони здоров’я, громадськості і пологового будинку.

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...