Картка Юніора допоможе маленьким рівнянам відвідати Legoland

03.12.2018, 14:15      Переглядів: 616

З 1 грудня 2018 року до 28 лютого 2019 року в ПриватБанку проходить акція для власників Картки Юніора. Головним призом акції стане неймовірна подорож до Legoland у Німеччині для родини до 4 осіб.

“Участь в акції дуже проста, - каже керівник ЮніорБанку Північно-Західного регіонального управління ПриватБанку Наталія Лукасюк. - Потрібно всього лише зареєструватися на спеціальній Інтернет-сторінці та здійснити розрахунок карткою Юніора в будь-якому магазині. Чим більше розрахунків, тим більше шансів на перемогу і незабутню подорож до світу Lego”.

Окрім головного подарунку щомісяця до кінця акції розігруватимуться заохочувальні призи - 150 чашок, 150 сумок на пояс і 50 рюкзаків.

“Подарунків багато не буває, – подумали в ПриватБанку разом із друзями – компанією Mastercard. – І вирішили зробити найкрутішу акцію для дітей”.

Пройти реєстрацію за своїм фінансовим номером телефону можна на Інтернет-сторінці акції. До участі в акції допускаються діти 6-17 років – власники Картки Юніора Mastercard. Умовою участі в акції є мінімум один розрахунок у магазинах на суму від 20 гривень (в еквіваленті), а кожен наступний чек збільшуватиме шанс на перемогу.

Оформити Картку Юніора можна безкоштовно з дитиною або без її присутності в найближчому відділенні ПриватБанку.

Картка Юніора

  • Перша безкоштовна банківська картка для школярів.
  • Батьківський контроль витрат дитини.
  • Безкоштовне навчання в школі фінансової грамотності.

Для оформлення картки необхідні:

  • свідоцтво про народження дитини (допускається свідоцтво, видане не в Україні);
  • довідка ІПН (обов’язково для дітей з 14 років);
  • електронний паспорт (ID-картка) (з 14 років) або загальногромадянський паспорт (з 16 років);
  • наявність у батьків картки «Універсальна» та особистого номера телефону в дитини.

ЮніорБанк - фінансова освітня програма ПриватБанку для школярів від 6 до 17 років, що стартувала в 2009 році в Україні. У 2012 році ЮніорБанк було визнано однією з найбільш корисних освітніх програм України в рамках міжнародної виставки «Освіта та кар’єра», яку щороку проводять Міністерство освіти та Національна академія педагогічних наук України. Більше цікавої інформації - в групі ЮніорБанк та на сайті https://juniorbank.com.ua/.

 

 

 

*на правах реклами

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні