Скандал у міському пологовому: у медзакладі заговорили про підробку документів

21.11.2018, 10:22      Переглядів: 2290

У пологовогому будинку Рівненської міської ради - розпал скандалу. 

Екс-очільник міського пологового Сергій Сулімовський звинуватив нинішню в.о. головного лікаря медзакладу Світлану Муравську у тиску на працівників та підробці документів.

За його словами, наразі у закладі відбувається залякування медиків.

- Наразі колектив не може адекватно працювати, адже усіх працівників штормить від дій нинішнього керівництва. У п`ятницю моя колишня підлегла розповіла, що працівників відділу кадрів нинішня в.о. головного лікаря Світлана Муравська змусила підробити документи. Адже, щоб претендувати на посаду, вона має отримати спеціалізацію з управління охорони здоров’я, - розповідає Сергій Сулімовський. – Для цього потрібно було  пройти відповідне навчання. Зараз, очевидно, коли їй пообіцяли крісло керівника пологового, вона вирішила підробити собі документи заднім числом. Разом з тим, чи не щодня  вона працює на своєму робочому місці, приймає пологи. 

Сергій Сулімовський разом з адвокатом  вже звернулись до правоохорнців із заявою про підробку документів.

Журналістам були надані документи, які  за словами екс-керівника міського пологового, є сфальсифікованими.

 

 

заява написана у поліцію працівниками відділу кадрів

- Згідно наказу, в.о. головного лікаря Світлана Муравська має проходити курси з 1 жовтня по 30 листопада. Натомість вона працює на своєму робочому місці при тому, що дистанційна форма навчання там не передбачена, - розповідає юрист юридичної компанії «Асмунд» Віталій Бучек. - Ми вже направили запит у Вінницький інституті післядипломної освіти і отримали відповідь, що дана особа навчання не проходила. Тому, у мене, як юриста виникає безліч запитань. Наприклад, чому лікар, який не відповідає певним вимогам, може подавати документи та претендувати на посаду керівника медичного закладу.

Окрім того, як виявилось, наразі у правоохоронних органах тривають слідчі дії по двох кримінальних провадженнях, у яких фігурує Світлана Муравська. Її звинувачують у ще одній підробці документів та службовій халатності. Про це розповіли  подружжя Гондверкерів. За їх словами, через травми, отримані під час пологів, їхня дитинка народилася із ураженням мозку.

- Наша дитина є паліативною. Саме надмірна самовпевненість лікаря Світлани Муравської призвела до трагедії в моїй сім`ї, - розповідає Леонід Гондвекер.- Добиваючись справедливості, ми хочемо, щоб винні були покарані і більше не могли зруйнувати життя іншим сім`ям так, як нам.

Натомість Світлана Муравська будь-які звинувачення у свою сторону називає вигадкою конкурентів. А невідповідність документів називає не надто важливим аргументом.

- На мою думку, поведінка Сергія Сулімовського - це не етична поведінка. Я виконую обов`язки головного лікаря 10 днів, тому думаю, що розумні люди не повірять в те, що я залякую працівників медзакладу. Документ про те, що я знаходжуся на курсах, не є надто важливим. Тому не треба чіплятися за якийсь папірець. Я запевняю, що немає ніякої підробки документів, а щодо відкритих справ, які наразі є на мене, я буду спілкуватися виключно у  поліції.

Також Світлана Муравська заперечує, що має "кумовські" зв`язки з родиною міського голови Рівного Володимира Хомка. 

- Інформація, яка з`явилась у пресі про те, що я є кумою доньки міського голови  - це  виключно маніпуляція, нечесна гра. Наявність кумовських стосунків підтверджує документ  про хрещення дитини. Запевняю, що мого прізвища в тому документі немає. Також хочу сказати, що попри все, я буду подавати свою кандидатуру на посаду головного лікаря медзакладу.

Нагадаємо, головного лікаря  пологового будинку Рівнеради призначають на основі виборів. У виборчу комісію входять по два представники від управління охорони здоров’я, громадськості і пологового будинку.

 

 

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

 

 

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...