У Рівному перевіряють міські маршрутки

15.11.2018, 09:20      Переглядів: 429

Під час спільного рейду з Інспекторами управління Укртрансбезпеки у Рівненській області на вулиці Дворецькій патрульні зупинили транспортний засіб БОГДАН А-092, який рухався по міському маршруту 35А.

Під час перевірки з`ясувалось, що водій перед виїздом на маршрут не пройшов медичного огляду, а транспортний засіб не пройшов передрейсовий технічний огляд. Зі слів водія, транспортний засіб зберігався в нього під будинком, де він мешкає (що підтверджують дані системи «ДОЗОР»).

Перевізник, якому належить транспортний засіб, грубо порушив вимоги ст. 21 Закону України «Про автомобільний транспорт» та вимоги «Ліцензійних умов провадження господарської діяльності з перевезення пасажирів, небезпечних вантажів та небезпечних відходів автомобільним транспортом, міжнародних перевезень пасажирів та вантажів автомобільним транспортом».За результатом перевірки на перевізника склали акт про порушення автотранспортного законодавства.

Інспектори, у свою чергу, винесли постанову на водія за зберігання транспортних засобів, що використовуються для перевезення пасажирів на комерційній основі, поза встановленими місцями їх стоянки, відповідальність передбачена ч. 8 ст. 133-1 КУпАП, адміністративний штраф складає 850 грн.

Патрульна поліція Рівненщини

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні