Спів бабусі Домініки з Рівненщини потрапив до нового кліпу відомого гурту (Відео)

12.11.2018, 18:33      Переглядів: 5847

В мережі опублікували відео з бабусею Домінікою Чекун з Зарічненського району, що на Рівненщині. Вона володіє унікальним автентичним народним співом.


-«Що за дивний світ, в якому не співають пісень?», – вражається найвідоміша українська автентична виконавиця Домініка Чекун. Й справді, важко уявити світ без пісень людині, яка прожила все життя співаючи, - пише автор відео.

Баба Даня з Зарічненщини – феномен, поряд із яким нам випало щастя жити. Її манеру співу намагаються вивчити, відтворити, зрозуміти. Вона однаково добре звучить і сольно і у ансамблі, щедро ділиться своїм талантом із слухачами, а з охочими – і майстерністю співати складні поліські пісні. Послухайте у її виконанні сольну пісню «Ой на морі, на морі лежить камінь мармуровій».


Днями вийшов кліп гурту ТНМК на пісню ‘’Янголи’’ у якій використовуються вокальні семпли з народних пісень жителів Західного Полісся. Саме в цій пісні можна почути потужний та загадковий голос бабусі Домініки.
Про це на своїй сторінці в Facebook написала журналістка Ольга Швед, що родом із Зарічненського району:
«Дуже несподівано було слухати нову пісню ТНМК і чути слова поліської колискової у виконанні землячки, “поліської гордості” Данії Чекун (Колискова “Люлі”). Мені таку в дитинстві співали».

 

 

Софія СТАСЮК 

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні