У Рівному вчителька математики збирає кошти на 3D ручки для своїх учнів

12.11.2018, 15:54      Переглядів: 3895

Вчитель математики Рівненського НВК «Колегіум» Марина Присяжнюк хоче впровадити використання 3D ручок на шкільних уроках.

- Я маю 1 ручку та приношу її на уроки в 11 клас. Погодьтесь, для сучасних дітей недостатньо дошки та зошита, - розповідає вчитель.- Щоб урок був цікавим та продуктивним потрібно використовувати сучасні технології та іти в ногу з часом. Сьогодні для цього є 3D ручка, завдяки якій можна створювати об`ємні фігури в режимі реального часу просто в повітрі! Цей потужний і універсальний інструмент сприятиме розширенню дитячого кругозору, розвитку просторового мислення і моторики рук.

Також, за словами Марини Присяжнюк, маючи такі 3D ручки можна проводити гурткові заняття з молодшими школярами, де вони будуть малювати свої мрії. 

 

- В звичайних школах України ще не використовували 3D ручки на уроках. Ми можемо або боротись з сучасними технологіями, або ж використовувати їх з користю. А Рівне може стати першим містом в Україні, яке дозволяє учням пізнавати новітні технології.

Наразі для старту такого шкільного проекту потрібно 15 ручок .Середня вартість однієї 800-1000 гривень.

Шкільна організація наразі розпочала збір коштів. Усіх батьків, рівнян та меценатів школярі просять відгукнутись та допомогти втілити їх мрію.

Номер картки для збору коштів: 

4149 4978 7177 1368 Присяжнюк Марина Вікторівна 

 

Оксана КРАВЕЦЬ

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні