Сулімовський: Моє відсторонення не пов`язане з останніми подіями у пологовому будинку

13.11.2018, 11:23      Переглядів: 6721

Екс-головний лікар пологового будинку м. Рівне Сергій Сулімовський заперечив, що його відсторонення від посади пов’язане з тим, що 22-річна породілля звинуватила лікарів у важких пологах, під час яких немовля впало у кому. Про це він повідомив на зборах колективу, на яких обирали представників у комісію, яка обиратиме нового головного лікаря.

За словами Сулімовського, сьомого листопада у нього закінчився контракт із закладом. До цього він очолював заклад протягом більше семи років. Згідно закону тепер керівника закладу обиратиме спеціальна комісія, до якої мають увійти по два представника трудового колективу, громадських організацій та органу управління.

Як розповів сам Сергій Сулімовський, про зміну в.о. головного лікаря він дізнався наступного дня після завершення свого контракту – 8 листопада: «Хочу розвіяти міф про те, що мене відсторонили у зв’язку з тим випадком, котрий стався у нашому пологовому будинку. 7 листопада у мене закінчився контракт. Тож був підписаний наказ про моє призначення виконуючого обов’язки головного лікаря, але начальник управління охорони здоров’я Віктор Іськів приїхав у кінці робочого дня і сказав, що все змінюється і з незрозумілих причин в.о. головного лікаря призначається Світлана Іванівна Муравська», - каже Сулімовський.

Він також заявив, що теж подаватиме свою кандидатуру на конкурсну комісію.

Подача документів розпочнеться, коли інформація про вакантну посаду з’явиться на сайті міської ради.

Світлана Муравська також буде подавати свою кандидатуру на посаду головного лікаря пологового будинку.

До слова, трудовий колектив медичного закладу обрав двох представників до конкурсної комісії – Михайла Кореня (54 голоси) та Людмилу Іващук (26 голосів). З цими зборами не згідний Сергій Сулімовський. Він вже підготував скаргу до управління охорони здоров`я.

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні