Закінчені строки притягнення до відповідальності: прокуратура просить закрити справу Муляренка

09.11.2018, 15:52      Переглядів: 995

У Рівному розглядають протокол, складений Національним агентством з питань запобігання корупції на голову Рівненської ОДА Олексія Муляренка стосовно притягнення його до адміністративної відповідальності за ч. 4 ст. 172-6 КУпАП. Нагадаємо, як йшлося у протоколі, у декларації Олексія Муляренка були виявлені недостовірні дані на суму понад 388 тис. грн.

Матеріали справи були надіслані до міського суду 23 жовтня. Дата вчинення правопорушення – 29 жовтня 2016 року, дата виявлення – 7 вересня 2018 року.

Суддя Кухарець зазначив, що 29 жовтня цього року сплив дворічний строк притягнення особи до адміністративної відповідальності. 

Прокурор Юрій Чернега просив закрити справу на цій же підставі: 

- Дана перевірка проводилася НАЗК, матеріали збиралися і протокол складався також цим суб’єктом. Але відповідно до доручення Генпрокуратури участь у процесі забезпечує обласна прокуратура. Хочу зазначити, що відповідно до вимог ст. 247 КУпАП законодавець нам встановив, що провадження не може бути розпочате, а розпочате підлягає закриттю у зв’язку із закінченням строків, визначених ст. 38 КУпАП. У цій статті йдеться, що адміністративне стягнення не може накладатися у зв’язку із закінченням на момент розгляду справи тримісячного терміну з моменту виявлення та не пізніше ніж дворічного строку з моменту вчинення даного адміністративного правопорушення. З урахуванням строків накладення адміністративного стягнення, на момент розгляду справи у суді сплинув двомісячний термін з дня виявлення правопорушення... Тому на сьогодні закінчилися строки і дана справа підлягає закриттю.

Прокурор Юрій Чернега

Крім того судом було зобов’язано особу надати підтверджуючі документи щодо поважності причин неприбуття до суду. Нагадаємо, Олексій Муляренко просив не призначати засідання до 5 листопада у зв’язку з відрядженням та відпусткою.

Адвокат Муляренка Олена Терещенко: Фактично 29 жовтня 2018 року закінчився присічний дворічний строк для притягнення особи до відповідальності, то відповідно справа підлягає закриттю без встановлення події, обставин та вини особи під час судового розгляду. За спливом строку.

Ухвалу суд має проголосити сьогодні.

Нагадаємо, на Олексія Муляренка вже складало протокол про корупцію УЗЕ. Його вину також у суді не довели.

Оновлено: НАЗК ПРОТИ МУЛЯРЕНКА: СУД ЗАКРИВ СПРАВУ

 

 

Денис ГРИЩУК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...