Рівненські водії можуть придбати автоцивілку в Приват24, сплативши за неї частинами

06.11.2018, 18:03      Переглядів: 414

ПриватБанк спростив умови придбання поліса обов’язкового автомобільного страхування. Оформити цифровий поліс ОСЦПВ можна онлайн - за допомогою Приват24.

Щоб оформити цифровий поліс, потрібно в Приват24 зайти в меню “Страхування”, ввести дані автомобіля (або поставити галочку на вже збережений номер авто) і оплатити поліс картою. По допомогу з оформлення полісу можна звернутися й до будь-якого відділення ПриватБанку на Рівненщині.

Сплатити за страховку можна як одним платежем, так і кількома - за допомогою сервісу “Оплати частинами”. Клієнт має можливість вибрати найкращий тариф та умови, що пропонують 5 страхових компаній - СК «ВУСО», СК «UNIQA», СГ «ТАС», СК «Країна», СК «AXA страхування» надають можливість сплачувати за поліс через ПриватБанк.

“З кожним днем число придбаних електронних полісів ОСАГО зростає, - розповідає керівник напрямку платежів Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Нерук. - А все тому, що цифровий поліс - це зручно. Процес оформлення не змінився, проте друкувати поліс на бланку суворої звітності або замовляти і чекати доставку більше не потрібно. Власникам цифрового поліса не потрібно нічого пред`являти поліції, для перевірки поліса досить реєстраційного номера автомобіля”.

Для тих, хто піклується про своєчасність оформлення полісу, або хоче уникнути зайвих витрат в разі можливого підвищення вартості полісу, є унікальна можливість оформлення автоцивілки із датою старту у майбутньому періоді. Лише закінчиться термін дії полісу, того ж дня почне діяти новий поліс!

Якщо власник полісу потрапив в ДТП, пошкодив чужий автомобіль, завдав шкоди здоров`ю водія або його пасажирам, то страхова компанія гарантовано виплатить компенсацію: до 100 000 грн - якщо постраждало майно; до 200 000 грн - якщо постраждали люди. Згідно із законом, у разі аварії, страхова компанія компенсує потерпілому збитки впродовж 30 днів. Однак статистика виплат свідчить про те, що період відшкодування набагато коротший.

З початку 2018 року поліси ОСЦПВ в ПриватБанку на Рівненщині оформили майже 3000 рівнян.

Слід пам`ятати, що водіння без оформленого поліса тягне за собою відповідальність у вигляді штрафу в розмірі 850 гривень.

 

 

 

*на правах реклами

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...