У Рівному медики врятували немовля, яке народилось з вагою 800 грам

06.11.2018, 17:33      Переглядів: 6410

 У Рівненському міському пологовому будинку народилось немовля з вагою 800 грам. Сталось це о 4:20 ранку 5 листопада.

Під час пологів медики буквально врятували життя дитині, адже ніхто не сподівався що на такому малому терміні передчасно народжена дитина здатна вижити.

- Жіінка не стояла на обліку, тому термін гестації при пологах точно не був визначеним, - розповідає лікар неонатолог відділенні інтенсивної терапії новонароджених Ірина Дика. - Ми орієнтувались  на слова породіллі, яка стверджувала що її термін вагітності 22-23 тижні. Однак вже під час пологів медики побачили, що немовля має більшу вагу. По шкалі Баллард дитина виглядала на 25-26 тижнів, а відтак у нас з`явились шанси врятувати цю дитину. 

Лікарі, які були присутні на пологах почали боротись за життя дівчинки. Одразу немовля підключили до апарату штучної вентиляції легень, ввели сурфактант, приєднали інфузійну терапію та парентеральне харчування. 

- У дівчинки є усі шанси  вижити, ми даємо хороші прогнози.  На перший час медзаклад забезпечив усіма першочерговими медикаментами, - наголошує головний лікар закладу Сергій Сулімовський.- Надалі виходжування таких дітей  потребуватиме чималих коштів та дороговартісних препаратів. Оскільки дитина народилась передчасно, їй потрібне спеціалізоване харчування, медикаменти. 

Рівнян просять допомогти крихітці. Наразі вже організовано збір коштів на медпрепарати.

  • смофліпід 20% (100,0)1 флакон
  • аміновен 10% - (50-100,0)1 флакон
  • пейона- 2 ампули
  • меронем - 1 флакон

Картка фонду 5169 3305 1506 8762 (Благодійний фонд "Скарбниця Надії")

 

Оксана КРАВЕЦЬ

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...