Щасливі власники квартир 3-ої черги житлового комплексу "Spectrum" отримали ключі від своїх помешкань

30.10.2018, 09:07      Переглядів: 954

У 2015 році лідер серед рівненських забудовників компанія РЕНОМЕ представила масштабний та інноваційний проект будівництва житлового комплексу «Spectrum».

Він покликаний створити справжній осередок комфортного та безпечного проживання: 8 житлових будинків з 25 унікальними плануваннями квартир, закрита територія з цілодобовим відеоспостереженням та контролем доступу, дитячим та спортивним майданчиком, ландшафтним дизайном та власною управлінською компанією. Такий унікальний проект для РЕНОМЕ розробило краще Київське проектне бюро “Архіматика”, автори проектів ЖК “Комфорт Таун”, ЖК “Файна Таун”, ЖК “Республіка” та ін.

Квартири від РЕНОМЕ обрали більше 1000 сімей, адже це забудовник, що будує європейське житло та жодного разу не порушив планові терміни здачі будинків: ЖК “Гетьман Виговський”, ЖК “Родинний” та житловий будинок на вулиці Тиха,7.

Активно та впевнено будується і ЖК “Spectrum”. Дві перші черги будинків (Сливовий, Оливковий, Ванільний, Шафрановий) вже відкрили двері перед своїми власниками квартир.

У жовтні компанія РЕНОМЕ здає в експлуатацію передостанню чергу будинків: Медовий та Лляний.

Як розповідають, власники квартир, це саме те помешкання, що відповідає їхнім мріям.

                                                                                                     -

                                                                                                                 - Враження щастя, ейфорії. Це була моя маленька мрія купити квартиру саме у цьому будинку, у цьому житловому комплексі. Я ні разу не пошкодувала. Я дуже задоволена, що обрала саме РЕНОМЕ, саме "Spectrum". Хочу подякувати відділу продажу. Мрії збуваються, - ділиться Інна Могильонич, власниця квартири у будинку “Медовий”, - Це маленький шматочок Європи. Це казка. В мене було дежавю, коли я об’їздила дуже багато країн світу. Коли заходиш, дивишся різнокольорові будиночки. Це щастя, світло, немає одноманітності. Щось прекрасне, тут є майбутнє. Тут я вбачаю майбутнє своїх дітей, майбутнє навіть всього Рівного.

                                                        - Ми дуже щасливі, що будемо жити в "Spectrum", в цьому кольоровому житловому комплексі. Нам все дуже сподобалося, ми дуже раді, що нас не “кинули”, не обманули, що все вчасно, все в пору. Ми дуже дуже щасливі, що будемо тут жити, - розповідає сім’я Дем’янчуків, власники квартири у будинку “Медовий”, - Виглядає дуже по-європейськи: і будиночки, і територія. У нас багато тут живе друзів. І сказали, що кращого не знайдете у Рівному. Тому ми тут.

Третя черга передається власникам і на черзі фінальна - четверта, яка наразі активно будується. У бажаючих є останні можливості придбати квартиру у "Spectrum".

Ось так активно і впевнено компанія РЕНОМЕ побудувала для міста новий житловий квартал. А власники квартир отримали до дрібниць продумане якісно нове житло.

 

Центр продажу квартир:
м. Рівне, вул. Костромська, 25
тел. (067) 360 28 26

 

*на правах реклами

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...