Закарпатська єпархія УПЦ КП приєдналась до флешмобу рівнян

18.10.2018, 16:24      Переглядів: 558

17 жовтня 2018 року Закарпатська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату взяла участь у флеш-мобі.

Нагадаємо, захід був започаткований Рівненською єпархією і адресується Всесвятійшому Вселенському Патріарху Варфоломію, Священному Синоду Константинопольської Матері - Церкви, Святійшому Патріарху Київському і всієї Руси-України Філарету, Президенту України Петру Порошенку - стосовно здійснення історичної правди - можливості отримання Українською Православною Церквою Томосу про автокефалію.

До участі у флеш-мобі, який відбувся біля Свято-Успенського храму міста Мукачево, долучились: Мукачівський міський осередок громадського об’єднання «Союз Українок», Мукачівський хоровий колектив «Відгомін», Народний фольклорний колектив "Руснаки", духовенство єпархії, діти з недільних шкіл.

Учасники дійства подякували за історичну подію, що була прийнята на засіданні Священного Синоду Вселенської Патріархії з 9 до 11 жовтня цього року, та передали естафету  флеш-мобу Свято-Пантелеймонівській парафії смт.Буштино та іншим єпархіям УПЦ Київського Патріархату.

Прес-служба Закарпатської єпархії

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...