Гриценко у Рівному розповідав про корупцію, бурштин та депутатське мародерство

13.10.2018, 14:39      Переглядів: 848

До Рівного з робочим візитом приїхав політик Анатолій Гриценко. Лідер партії «Громадянська позиція» зустрівся з журналістами. Він розповів про діяльність та плани політсили, а також поділився своїм баченням розвитку країни.

- Ми вже виходимо на етап підготовки до виборів, розгортання штабів, але я хочу більше розповісти про те, що відбувається за кулісами, - наголошує Анатолій Гриценко.- Будь-яка виборча компанія завершиться, і ми сподіваємося, що для нас - перемогою, і можливістю реалізувати те, що ми плануємо. І от розробка плану дій по зміні країні – головний пріоритет нашої роботи зараз, щоб ми могли працювати з першого дня. - розповідає Гриценко.

Найбільшою проблемою України, на думку політика, є корупція.

- Ми слухаємо, і чуємо бізнес, той який готовий працювати ‘’по білому’’. Мова йде не про олігархію. Ці напрями торкаються зміни податкового законодавства, антимонопольних рішень, і митниць. Ми це робимо власними силами, та залучаємо до співпраці 68 бізнесових асоціацій, і ближчим часом ви вже побачите результат.- заявляє Гриценко.

Окрім економічного блоку, кандидат розповів і про антикорупцій блок. Тут Гриценко пропонує внести правки в чинне законодавство та звільнити з посади депутатів, які не виконують своїх обов’язків.

- Людей дістала несправедливість, мародерство та те, що це відбувається на державному рівні, під патронатом тих, хто б мав гарантувати чесне життя. Всі знають бурштинову історію. Є такий депутат – Розенблат (БПП) про якого показали кіно, де чітко зафіксовано корупційні дії, офшори, нелегальний видобуток, ‘’кришування’’ і вплив на рішення обласної ради, районної ради, прокуратури, суддів, відбір ліцензії, і він спокійно залишається депутатом в фракції президента. І тому людей це бісить. Антикорупційний блок буде починатися з президента особисто. В першому ж пакеті законопроектів одним із в край важливих буде той, що торкається президента. Про детально розписану процедуру відсторонення його від влади – імпічмент.

- Почни з себе, щоб всі наступні президенти знали, що вони не в праві виходити за межі моралі та конституції,- закликає Гриценко.

Також Анатолій Гриценко розповів, що разом з командою вже працюють над способом впливу на незаконний видобуток бурштину, що безпосередньо стосується Рівненщини.

- Глава держави зобов’язаний налагодити процес протидії так, щоб кожен контролюючий орган чесно та прозоро виконував свої обов’язки, а не продовжував закривати очі на бурштинову злочинність.
 

*на правах реклами

Софія СТАСЮК

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...