У Рівному відбудеться фестиваль «Кобзарсько-лірницька Покрова» (Відео)

12.10.2018, 11:55      Переглядів: 382

У місті Рівне 12-14 жовтня 2018 року проходитиме П’ятий міжнародний фестиваль «Кобзарсько-лірницька Покрова» в рамках проекту ЕтноРівне, що покликаний відродити традиції лірництва й кобзарства на Поліссі і Волині.

У ньому візьмуть участь кращі лірники й кобзарі з багатьох регіонів України та гості з Польщі, Німеччини та Білорусі . Фестиваль приурочений до Свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, українського козацтва та 76-річниці УПА.

У програмі фестивалю: відкриття, Святковий концерт у Свято-Покровському кафедральному соборі, заключний концерт на Майдані Незалежності, майстер-класи, презентації компакт-дисків лірників і кобзарів, колекції лір , танці під ліру, та безпосередньо лірникування і кобзарювання.

Фестиваль проходитиме за підтримки Рівненської міської ради та Рівненського міськвиконкому.
Засновниками та організаторами фестивалю є: Управління культури і туризму Рівненського міськвиконкому, Рівненський міський Палац дітей та молоді, Етнокультурний центр Рівненського ПДМ та ГО «Молодіжне творче об’єднання «Древлянські джерела».

Співорганізаторами фестивалю є: Рівненська єпархія Української Православної Церкви Київського Патріархату, Рівненське обласне відділення Національної всеукраїнської музичної спілки, Київський кобзарський та Львівський лірницький цехи.

Відвідай заходи Міжнародного Міжнародного фестивалю «Кобзарсько-лірницька Покрова» в рамках проекту ЕтноРівне-2018!

Шануй традиції – твори майбутнє!

Програма V Міжнародного фестивалю «Кобзарсько-лірницька Покрова» в рамках проекту ЕтноРівне-2018

12 жовтня (п’ятниця)

17.00 – Майстер-клас українських та білоруських танців.
(Рівненський міський Палац дітей та молоді ,
вул. Кн.Володимира,10)

13 жовтня (субота)

16.00 – Відкриття фестивалю, витупи учасників, презентація компакт-диску кобзарів і лірників та лір з колекції Курта Райхмана (Німеччина).
(Рівненський міський Палац дітей та молоді ,
вул. Кн.Володимира,10)

14 жовтня (неділя)

12.00 – Святковий концерт кобзарів та лірників Білорусі , Польщі та України.
( Свято-Покровський кафедральний собор,
вул. Соборна, 6)

16.00 – Заключний концерт фестивалю до свята Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України, українського козацтва та 76-ї річниці створення УПА. (Майдан Незалежності).
16.00 - Лірникування та кобзарювання на вулицях міста. (Подвір’я Покровського та Воскресенського соборів, Майдан Незалежності, Площа Короленка, Парк Молоді). 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...