Назбирали ягід: 11 рівнян депортовані з Білорусії

11.10.2018, 10:35      Переглядів: 525

Протягом тижня 11 українців, збираючи ягоди, незаконно перетнули кордон в Столінському районі. В одному випадку військовослужбовцям довелося застосувати зброю.

Про це повідомив Медіа-Поліссю офіційний представник Пінського прикордонного загону Михайло Бут-Гусаім. Жителя українського села Дроздинь прикордонники затримали в 500 метрах від лінії кордону. Документів у нього при собі не було. Незабаром були виявлені ще двоє невідомих. Вони, побачивши прикордонників, спробували сховатися, в ході переслідування не реагували на законні вимоги представників влади. Військовослужбовці для їх зупинки справили три попереджувальні постріли з табельної зброї.

- Стосовно затриманих жителів українського села Старе Село складено протоколи за непокору законному розпорядженню посадової особи, незаконне перетинання державного кордону та порушення правил перебування. Також громадяни України були покарані за порушення режиму особливо охоронюваних територій і порушення правил збору журавлини, - додав Михайло Бут-Гусаім.

Всього за минулий тиждень за порушення кордону прикордонники затримали 11 громадян України, які незаконно перетнули її з метою збору дикорослів. Всі вони притягнуті до адміністративної відповідальності і депортовані з країни терміном на п`ять років.

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...