Заїкин та Котляр пішли з "Вереса"

12.10.2018, 06:51      Переглядів: 375

В інформаційній службі НК "Верес" повідомили про дострокове припинення співпраці з двома гравцями - нападником Дмитро Заїкиним та півзахисником Антоном Котлярем. 

Із Заїкиним припинили співпрацю за згодою сторін, а у випадку з Котлярем рішення про розірвання контракту прийняло керівництво, наголосили у "Вересі". Причиною, мовляв, стало "повторне порушення умов договору в частині дотримання спортивного режиму на базі команди". 

При цьому у "Вересі" згадали й інцидент, що стався з цими ж футболістами два місяці тому, коли, нагадаємо, трьох гравців "Вереса" спочатку вигнали з команди через інцидент з таксистом, а потім повернули

- Зважаючи також на порушення обіцянок даних керівництву, команді та уболівальникам після інциденту за участю Антона Котляра, який мав місце два місяці тому, у «Вересі» не бачать можливості продовжувати співпрацю зі згаданим футболістом.

Народний Клуб "Верес" дякує Антону Котляру за співпрацю і бажає йому успіхів у майбутньому! - йдеться на сайті клубу. 

У нинішньому сезоні Дмитро Заїкин виходив на поле у футболці "Вереса" у восьми матчах. М`ячів не забивав. Антон Котляр зіграв у дев`яти матчах, в яких відзначився одним голом та однією результативною передачею. 

У клубі також зазначили, що працюють над можливим кадровим підсиленням команди.

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...