За 20 років моєї роботи це перший такий випадок, - заввідділення лікарні, в якій померла молода породілля

10.10.2018, 12:35      Переглядів: 5659

Фото ілюстративне

У Володимирці на Рівненщині позавчора померла 22-річна породілля.

Завідувач акушерського відділення Володимирецької центральної райлікарні Сергій Буравський розповідає, що пологи минули добре і жінку планували вже виписувати. 

- Так, у нас померла після пологів молода жінка. Після пологів все було добре. Перебіг у неї був нетиповий. Тривалий час вона почувалася досить добре. Миттєва форма, більше всього, сепсису, тобто інфекції. Але наразі нічого не можу сказати - лише після заключення експертів. Попередньо, це не пов`язано з пологами. Тривалий час воно взагалі себе ніяк не проявляло. А потім дуже швидко почало прогресувати. Ми викликали і обласних спеціалістів, але, на жаль, врятувати не вдалося, - говорить Сергій Буравський. - Не можна сказати, що породілля була без нагляду. Її оглядали спеціалісти. За 20 років моєї роботи це перший такий випадок. Ми намагаємося з`ясувати зараз, що призвело до такого наслідку. 

За його словами, з дитиною наразі все гаразд. 

- Ми її переводимо у відділення патології новонароджених для дообстеження. Адже однією з причин летального випадку може бути якась інфекція, - додає лікар. 

У поліції ж розпочали кримінальну справу щодо неналежного виконання обов`язків медиками. Про це розповіла Ольга Олійник із відділу комунікації поліції області. 

- Слідчі Володимирецького відділення поліції проводять досудове розслідування за ч. 1 ст. 140 КК України, тобто неналежне виконання професійних обов`язків медичними працівниками, що призвело до смерті 22-річної жінки у медичному закладі, - каже Ольга Олійник. 

 - Ніхто з медиків ні за клінічними проявами, ні за аналізами не міг щось таке запідозрити. Тобто сказати, що це вина нашого колективу, об`єктивних причин немає, - зазначає Сергій Буравський. 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні