Другий молитовний сніданок Муляренка: голова ОДА знову покликав депутатів й священиків на спільну зустріч (фото)

10.10.2018, 12:54      Переглядів: 2142

У Рівному вже вдруге відбувається ініційований головою Рівненської ОДА Олексієм Муляренком молитовний сніданок. На зустріч у ресторан «Спорт» були запрошені нардепи, очільники правоохоронних структур, чиновники, священики, бізнесмени, а також військові, родичі загиблих героїв.

Сніданок розпочали спільною молитвою. Також до слова запросили архієпископа Рівненського та Острозького УПЦ КП Іларіона, митрополита УПЦ Анатолія та керуючого Рівненсько-Волинською єпархією УАПЦ єпископа Рівненського і Волинського Гавриїла.

Олексій Муляренко ділиться – у такий спосіб представники влади збираються, аби за спільним столом обговорити нагальні проблеми країни.

- Ідея запозичена із загальнонаціональних молитовних сніданків. Вже другий рік поспіль ми таким чином об’єднуємо актив області за одним столом задля спільної молитви. Обрали саме цей день не випадково – напередодні великого християнського свята та Дня захисника вітчизни. Ми пішли трохи далі – адже домовились зустрічатись щомісяця на невеликі молитовні сніданки. Вони мають назву «Духовні ранки». Мета зустрічей – спілкування, вивчення Книги книг, спілкування на духовні теми і об’єднання навколо спільної мети. Маємо робити все, щоб підвищувати духовність, - каже Олексій Муляренко.

Стосовно витрачених коштів голова ОДА каже: Це не кошти з обласного чи міського бюджету. Це меценатська підтримка.

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...