Школярів безкоштовно навчатимуть фінансової грамотності

08.10.2018, 13:59      Переглядів: 489

Вже традиційно у Рівному відкривається унікальна дитяча Бізнес-Школа ЮніорБанку. Школярі розпочнуть опановувати основи підприємництва та фінансів, братимуть участь у ділових іграх та тренінгах, стажуватимуться в банку, а також користуватимуться банківськими послугами за допомогою "дитячої" пластикової карти Юніора.

"Цього набору ми запрошуємо школярів 11-13 років. Родзинкою цьогорічного набору в Бізнес-Школу стане особлива програма фінансового розвитку та формування навичок прийняття виважених фінансових рішень, - розповідає керівник напрямку ЮніорБанку Північно-Західного РУ ПриватБанку Наталія Лукасюк. - В Бізнес-Школі навчать правильно керувати своїми кишеньковими грошима, як вберегтись від щоденних спокус і накопичити кошти на омріяну покупку. Це та багато іншого діти можуть дізнатися під час 8 інтерактивних занять. Нагадую, що навчання безкоштовне".

Програма фінансової грамотності ЮніорБанк принципово відрізняється від звичних шкільних програм і курсів. Для наймолодших школярів розроблена ігрова програма навчання, а для старшокласників - можливість практичного вивчення економіки, бізнесу і фінансів для вибору майбутньої спеціальності. Унікальна пластикова карта Юніора, яка випускається за згодою і під контролем батьків, дає можливість користуватися "дорослими" можливостями і банківськими послугами.

Навчання БЕЗКОШТОВНЕ. Для участі необхідна лише Картка Юніора.

Адреса тренінгів: м. Рівне, вул. Грушевського, 42а.

Початок занять - у жовтні (кількість місць обмежена).

Запис і детальна інформація - на будь-якому відділенні ПриватБанку.

Освітня програма ЮніорБанку стартувала з 2009 року в Україні. Сьогодні ЮніорБанк працює в Україні, об`єднуючи більше 500 000 школярів. У рамках проекту ПриватБанк не тільки надає можливість безкоштовного практичного навчання з фінансових послуг для дітей та підлітків, а й підтримує спортивний рух і програми здорового способу життя школярів. Щоб стати учасником програми, достатньо просто подати заявку на сайті www.juniorbank.ua.

 

*на правах реклами

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні