Майже 100 рейсів щодня: куди рівняни їдуть на заробітки?

03.10.2018, 11:22      Переглядів: 1467

Щодня з центрального автовокзалу у Рівному відправляється близько 100 автобусних рейсів за кордон. Окрім того, ще є приватні перевізники.

Переважно рівняни їдуть на заробітки до Польщі, Чехії, Словаччини.


Журналісти ‘’ЧаРівне.інфо’’  вирушили на центральний автовокзал Рівного та поцікавились  перед відправкою автобусного рейсу, що ж мотивує  рівнян їхати на заробітки в інші країни.


 

- Моя сім`я вже багато років живе в Польщі. Спершу поїхали на заробітки, а згодом лишилися назавжди, - розповідає рівнянка Ірина Хвесько. - Донедавна у Рівному тримало навчання, але тепер, коли нічого не тримає, я наважилася поїхати до батьків. Вже підшукала роботу, та планую переїхати в Пощу назавжди, - наголошує Ірина.

Когось на проживання й працевлаштування за кордоном підштовхує справжнє кохання.

- У Рівному я мав добре оплачувану роботу, але коли знайшов кохану, яка родом з Литви, то не довго думаючи підшукав нову роботу в іншій країні, купив квиток, та поїхав, - ділиться з журналістами Олег Собко.- Ось завтра в нас буде річниця весілля - 5 років, і я приїхав по батьків, щоб усім разом відсвяткувати. Від самого початку я знав, що нічого страшного не відбудеться, якщо я покину роботу в Україні, адже від зміни країни в якій я живу, сам я навряд чи змінюся, і при мені залишиться вміння, які я здобув працюючи в Україні.

За кількістю щоденних рейсів у Рівному лідирує Німеччина. 2 місце - Польща, 3 місце - Чехія.

Майже кожен автобус переповнений, а щоб купити квитки, потрібно замовляти їх за декілька днів до поїздки.

Вартість квитків, приміром з Рівного до Варшави від 500 гривень, Лодзя - від 650 гривень за особу.

Софія СТАСЮК

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні