Мама померлого активіста просить підтримати його проект

20.09.2018, 18:38      Переглядів: 1217

На початку цього року, пішов з життя відомий рівненський активіст Олександр Мельничук. Він працював певний час журналістом, згодом у ГО "ОПОРА". Відомий активною громадянською позицією, адже відстоював Пагорб Слави та лобіював ще безліч корисних проектів у Рівному.

Тетяна Мельничук вирішила реалізувати ідеї сина. Вона зареєструвала проект на громадський бюджет. Це спортивний майданчик по вулиці Соборній, що у Рівному. Та просить його підтримати.

Основною метою проекту є підтримка розвитку спорту у місті Рівному й забезпечення рівних можливостей для занять футболом, баскетболом та волейболом в якісних комфортних умовах - як на любительському, так і професійному рівні. Наразі в місті практично відсутня загальнодоступна якісна спортивна інфраструктура, а наявні майданчики у дворах будинків знаходяться у напівзруйнованому стані. Облаштування мультиспортивного майданчика зі штучним покриттям на вул. Соборній (двір будинків Соборна БОС 287, 291 та 69) дозволить забезпечити дітям та молоді можливість грати у футбол, баскетбол та волейбол в якісних та безпечних умовах, отримувати від цього задоволення без ризику травмування на невідповідному покритті. Облаштування майданчика дозволить не лише просто грати в футбол, баскетбол та волейбол дітям з сусідніх будинків, а навіть проводити змагання дитячо-юнацького рівня.

Відомі рівняни вирішили допомогти мамі Олександра Мельничука, та організували флеш-моб на підтримку проекту.

Софія СТАСЮК

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...