Апеляційний суд залишив без змін рішення про поновлення на роботі звільненої за фото в соцмережі виховательки

19.09.2018, 17:49      Переглядів: 2778

В Апеляційному суді Рівненської області розглянули скаргу Бугаївського дошкілького закладу "Дивосвіт" та її завідувачки Лариси Музики у справі про поновлення виховательки Віти Черешньовської на роботі. Завідувачка двічі звільнила виховательку за фото в соцмережі. 

На попередньому засіданні Лариси Музики не було, інтереси дитсадка представляв Олег Бернацький. Минулого разу він заявив відвід судді. 

Тож розгляд справи відклали на невизначений термін. 

Сьогодні ж стало відомо, що апеляційна інстанція відмовила дитсадку, задовольнивши скаргу частково у частині судових витрат, визнавши таким чином звільнення Віти Черешньовської неправомірним. 

- Окрім світлин, вони зібрали цілий комплекс звинувачень проти мене – бійка, дипломи. Але люди мене підтримують й надалі. Я їм дякую за це. Садочок у нас – один. І якщо Лариса Василівна захоче взяти дитину у садочок, то вона її візьме. Якщо людина підписалася під моїм постом, або поставила лайк під моєю фотографією, то відразу каже – ти не розраховуй, що твоя дитина піде у садочок. Ось чому люди мовчать... Яке б рішення суду не було, я там працювати не буду. Я хочу, щоб мені змінили запис у трудовій книжці та виправили весь наклеп, який на мене був зведений. А далі – спокійно шукати іншу роботу, - казала вихователька після першого засідання. 

Очевидно, що сторона дитсадка буде оскаржувати й це рішення суду. 

Окрім цієї справи є ще інша - стосовно другого поновлення на роботі виховательки, однак, її розгляд ще не розпочався. 

Читайте також: НА РІВНЕНЩИНІ ДИРЕКТОРКА ДИТСАДКА СУДИТЬСЯ З ВИХОВАТЕЛЬКОЮ, ЯКУ ЗВІЛЬНИЛА ЧЕРЕЗ ФОТО

ЗАВІДУВАЧКА ДИТСАДКА З РІВНЕНЩИНИ СТАЛА ГЕРОЇНЕЮ ПРОГРАМИ МАЙКЛА ЩУРА (ВІДЕО)

 

 

 

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні