Живу ялинку і аукціон для кавомобілів: рівнян запитали, що вони хочуть

19.09.2018, 13:38      Переглядів: 424

У Рівному оприлюднили результати опитування громадської думки щодо актуальних для міста проблем.

Міська рада замовила соціологічне опитування думки рівняння з приводу актуальних питань життєдіяльності міста. Робили його студенти МЕГУ. Ось які результати опитування презентувала членам міськвиконкому керівник дослідження професор Олена Яницька.

У ході соціальних досліджень опитали загалом 5930 рівнян у шести районах міста: Центр, Ювілейний, Північний, Боярка, райони торгових центрів на Макарова та автовокзалу.

– Коли на сесію час від часу приходять протестувальники, вони апелюють до громадської думки: «Рівняни так думають» чи «Рівняни проти цього», -розповідає міський голова Володимир Хомко. -А хто знає чи вони справді так думають? Хто сказав, що вони проти? Провівши отаке опитування, я тепер справді знаю, що думають рівняни і на що мені опиратися при прийнятті рішень.

Людей попросили визначитися зі своїми вподобаннями щодо центральної новорічної ялинки міста, виділення земельних ділянок під автокаву, паркування на вулиці Соборній та руху автомобілів центральною частиною міста. Також рівняни визначилися зі своїм ставленням до автоперегонів у межах міста та до аудіо реклами на зупинках громадського транспорту.


І «гарячими слідами» оцінили цьогорічні святкування Дня незалежності і Дня міста.


Дослідження проводили студенти Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем`янчука під контролем своїх наукових керівників – фахових соціологів.


Позицію мешканців міста озвучила на початку засідання Рівненського міськвиконкому проректор МЕГУ Олена Яницька.


Для максимально об’єктивного оцінювання результатів були опитані майже 6000 рівнян різного віку та статі.

 

 Софія СТАСЮК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...