«Культурний Барбакан»: в Острозі з’явився новий арт-простір (фото)

16.09.2018, 18:59      Переглядів: 1016

Сьогодні в Острозі на Рівненщині відкривали новий арт-простір «Культурний Барбакан». У рамках відкриття влаштували перший фестиваль "Від бароко до року", у програмі свята - ярмарки, майстер-класи, виступи артистів – «Пікардійської терції», симфонічного оркестру «Brevis» тощо.

Нагадаємо, проект «Культурний Барбакан» переміг у конкурсі від Міністерства культури «Малі міста – великі враження».

У просторі біля Татарської вежі, яка вже довгий час знаходиться у занедбаному стані, відтепер проводитимуть різноманітні мистецькі події.

- Ініціатива належить нашому міському відділу культури та туристичному центру. Завдяки цій ініціативі та перемозі всеукраїнському конкурсі й вдалося трохи залучити коштів. Очевидно, не потрібно применшувати внесок місцевих мешканців та волонтерів. Із впевненістю можна сказати, що це буде однією з родзинок не лише міста, але й області, - говорить заступник голови Рівненської ОДА Олександр Корнійчук. – …Це локація культурно-мистецького плану для популяризації культури та історії міста, - додає він. 

Половина Татарської вежі – у зруйнованому стані, наразі вона продовжена за допомогою металевих конструкцій.

З обласного бюджету на оснащення було витрачено 80 тисяч гривень, частина коштів (35 тисяч) була зібрана самими мешканцями, найбільше коштів (близько 500 тисяч гривень) на металеву конструкцію, яка продовжує розвалену історичну споруду, виділено з держбюджету, зазначає Олександр Корнійчук

У подальшому, за його словами, на цьому місці можна буде влаштовувати різноманітні заходи.

 

 

Усі фото Олександра Корнійчука

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...