Ще одна перемога рівненських спортсменів: боксерка Іванна Крупеня здобула "золото" на міжнародному турнірі у Польщі

16.09.2018, 15:56      Переглядів: 366

Фото Іванни Крупені

Рівнянка Іванна Крупеня здобула "золото" на міжнародному турнірі XIII International «Silesian Women’s Boxing Championships», що проходив з 9 по 15 вересня у польському Глівице.

Іванна стала переможцем у ваговій категорії 54 кг.

Вона провела 4 поєдинки. Спочатку перемогла представницю Франції, потім - двох спортсменок із Польщі, а в фіналі виграла у боксерки з Індії, пише UA: Рівне

Загалом українська команда здобула дві золоті та п`ять бронзових медалей.

У турнірі брали участь спортсменки із 17-ти країн. Ці змагання були етапом підготовки до Чемпіонату світу, що відбудеться в Індії.

- Ця перемога така довгоочікувана і всупереч всьому. Моя команда найкраща. Дякую вам за підтримку, допомогу. Величезне дякую всім, хто вболіває та вірить в мене! - написала Іванна Крупеня у Фейсбук.