Рівненський "Верес" на виїзді переміг одного з лідерів Другої ліги

15.09.2018, 20:29      Переглядів: 511

Фото скріншот з відео

Рівненський "Верес" у матчі 9-го туру чемпіонату Другої ліги здобув мінімальну виїзну перемогу над одним із лідерів групи "А" "Черкащиною-Академією".

"Черкащина-Академія" - "Верес" - 1:2, с. Білозір`я, стадіон "Зоря", 15.09.2018.

Склад команд: "Черкащина-Академія": Панченко, Кошелюк, Тарасенко, Бурлін, Чорний, Сафонов, Євдокимов, Зеленевич, Тимофієнко, Сторчоус, Локтіонов.

"Верес": Фіяло, Пінчук, Логінов, Рафальський, Мосіюк, Саламаха, Орловський, Боровець, Гребенюк, Яременко, Маїк.

Першими рахунок у дебюті гри відкрили господарі поля - після навісу кутового. Проте на 20-ій хвилині стрімка атака рівнян увінчалася успіхом. Логінов перехопив м`яч у середині поля та другим дотиком (м`яч спочатку відрикошетив від когось з черкащан) запустив у прорив Яременка. Той не схибив - 1:1.

А переможний гол гості забили на 68-ій хвилині, коли Саламаха вийшов віч-на-віч із голкіпером.

Таким чином команда Олега Шандрука, маючи 11 очок, піднялася на 6 місце у турнірній таблиці. Від лідерів - "Черкащини-Академії" та "Калуша" - "Верес" знаходиться на відстані 4 очок, проте у калушан ще є гра у запасі.