«Перлиною і Перлинкою Рівного 2018» стали моделі слухачок - перукарів

16.09.2018, 08:10      Переглядів: 1552

 «Перлиною і Перлинкою Рівного 2018» стали моделі слухачок - перукарів

Найулюбленіша частина навчання майбутніх перукарів – це участь у різноманітних професійних заходах. Традиційно, Рівненський центр професійно-технічної освіти державної служби зайнятості бере активну участь у фестивалях, конкурсах , показових майстер-класах, де відточують професійну майстерність його слухачі, де народжуються нові авторські ідеї, здобувається цінний досвід і з’являються нові друзі. Цікаве 8 –місячне навчання майбутніх перукарів у РЦПТО ДСЗ – це серйозна школа, глибинний і об’ємний професійний курс, який націлює на відповідальну самостійну роботу.

Днями VIII Фестиваль краси і талантів «Перлинка і Перлина Рівного 2018», який відбувся у Міському палаці культури «Текстильник», об’єднав професійних майстрів і учасників-початківців. Саме слухачі РЦПТО ДСЗ за професією «Перукар (перукар-модельєр)» отримали унікальну нагоду спробувати сил у відповідальному і цікавому заході. Як коментує майстер виробничого навчання Оксана Підлісна, загалом було представлено 36 дівчаток віком від 6 до 22 років.

Слухачі виконували їм зачіски чотирьох виходів: у стилі ляльки - мотанки, в українському стилі, у стилі Familly look та для вечірнього виходу. Участь приймали слухачі двох груп РЦПТО ДСЗ під керівництвом викладача Анни Зотік та Оксани Підлісної. Наставники задоволені роботою майбутніх перукарів. Складні зачіски, сміливі ідеї, чіткі лінії, акуратне плетення, завершеність та досконалість – ось якими ознаками вирізнялася робота представників Центру. Дивовижні, чарівні образи стали яскравою окрасою шоу талантів та подарували захоплюючі миті насолоди. І від стильних зачісок, і власне від роботи.

Анну Зотік переповнюють емоції: «Модель слухачки Віктоії Самойлової із легкими локонами в романтичному стилі стала Перлиною фестивалю! Талановита Вікторія після виробничої практики у модному Салоні «К.t._makeup_and_beauty_lounge» залишається там працювати. Велика подяка усім нашим слухачам – учасникам фестивалю. Злагоджена професійна робота принесла успіх та величезне задоволення». Додамо, що й Перлинкою Рівного (дитячий відбірковий тур) обрали модель слухачки Альбіни Лобунець. Перукар виконала зачіску в стилі «вечірній лук».

Заступник директора РЦПТО ДСЗ Руслана Бодренко ділиться: «Взаємодія навчального закладу із роботодавцями і соціальними партнерами – невід’ємна ознака роботи Центру. Ми ініціюємо свою участь у різноманітних проектах, активно реагуємо на запрошення партнерів. Спільні заходи не лише приносять задоволення від роботи, об’єднують у спільній меті, але й є відмінною школою для майбутніх наших випускників. Роботодавці мають змогу оцінювати їхні вміння і навички, а ті, у свою чергу, набувають цінного професійного досвіду, популяризують професію та отримують шанси на працевлаштування. І це головна місія усіх проектів і ініціатив Центру».

Участь слухачів у масштабному рівненському проекті стала головним іспитом навчання, і вже сьогодні, на державній кваліфікаційній атестації , яка відбулася у навчальному відділенні на вул.. І.Підкови,17а, конкурсні роботи перукарів члени державної кваліфікаційної комісії і роботодавці оцінювалися як практичні кваліфікаційні роботи. Роботодавці не приховують поваги до праці початківців. Так, власниця салону краси «Art & Shock» Ірина Валевська залюбки пропонувала випускникам робочі місця. Саме такі – творчі, ініціативні, сміливі і професійні стануть справжньою візиткою закладу».

На підтвердження професіоналізму і майстерності після здачі теоретичної частини ДКА випускникам було урочисто вручено свідоцтва про професійну освіту державного зразка.

 

*на правах реклами

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...