Упередженості не було, - викладач медколеджу у суді пояснила, чому був відрахований студент, який заявляв про побори в закладі

14.09.2018, 13:23      Переглядів: 924

У Рівненському міськсуді відбулося чергове засідання у справі про поновлення на навчанні відрахованого студента Рівненського медколеджу Вадима Мухорина.

Нагадаємо, останній заявив, що його відрахування у минулому році було здійснено незаконно, і що у закладі, мовляв, зі студентів беруть так звані благодійні внески.

- Через те, що я не скинувся, як інші студенти, викладачу з фармакології Миколі Хомичу, він мені не поставив оцінку. Мені призначили перездачу іншому викладачу – Наталії Сірко. Під час здачі заліку мені почали задавати питання, які тільки викладаються на третьому курсі. Почали ставити додаткові питання. І поставили мені оцінку "2". Інші викладачі за це також порозписувалися. А потім вона (Сірко, авт.) мені каже – заплати на рахунок коледжу 6 500 гривень і принеси квитанцію, тобто це такий собі благодійний внесок, - казав Мухорин. 

У закладі заперечували – що вказана студентом сума у 6500 грн. є платою за пропущене навчання.

Студент вже вкотре пропонує закладу мирову, проте у медколеджі на це не погоджуються.

Минулого засідання стало відомо про те, що відповідач набув нового статусу, ставши академією, у зв’язку з чим справу відкладали, тому що представник коледжу не мав належних повноважень.

Представник медколеджу: Прошу долучити до справи копію рішення обласної ради про перейменування Рівненського базового медколеджу та нового статуту.

Адвокат позивача попросив час, аби ознайомитися з даними матеріалами.

Суддя Панас оголосила 10-хвилинну перерву.

На фото Наталія Сірко

На засіданні заслухали трьох свідків, зокрема і викладача фармакології Наталію Сірко.

Наталія Сірко: Відрахування студента відбулося в результаті нездачі, неліквідацїі академзаборгованості, тобто на другому курсі в другому семестрі він мав пропуски, мав незадовільні оцінки з фармакології і не тільки. Не пройшов практику у червні місяці. Результатом незадовільних оцінок була виставлена оцінка «2» з предмету "фармакологія"… Йому призначили дати для перездачі. Це 28 серпня, 19 та 27 вересня 2017 року.
Він жодного разу не перездав залік, тож згідно нашого положення, був відрахований.
А щодо оплати, то її вносить студент на рахунок коледжу за пропуски без поважних причин. Студент мав заплатити у касу 6 385 гривень.
До перездачі студент допускається лише у тому випадку, коли сплатить за пропуски без поважних причин. Я сказала – Вадим, принесіть мені квитанцію про оплату пропусків. Але ніяких вимог та ультиматумів я студенту не ставила. З нашої сторони немає ніякої упередженості. Ми до Вас (позивач) дуже лояльно ставилися. Студент недобросовісно ставився до навчання і результатом цього були пропуски та низький рівень оцінок і, звичайно, закінчилося тим, що він не здав академзаборгованості. Також були низькі оцінки й з інших предметів.

Водночас відрахований студент заявляє, що приходив двічі на перездачу.

На фото представник медколеджу

Питання позивача про хабарництво у медколеджі суддя зняла.

- Це не є предметом позову, – сказала вона. – Є на те правоохоронні органи.

У справі також заслухали двох інших свідків – двох студенток.

 

 

 

Денис ГРИЩУК 

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні