Рівнянка збирає допомогу для вихованців дитячого будинку

14.09.2018, 14:36      Переглядів: 951

Рівнянка Олена Чаборай неодноразово збирала допомогу для дітей, які опинилися в складному становищі. Ось і цього разу переслідуючи мету безкорисливої допомоги, пані Олена організувала збір речей та канцелярії для вихованців Олександріївського дитячого будинку.


-Після останньої моєї поїздки у дитячий Ясинський реабілітаційний центр, багато людей знайомих і не знайомих написали, що хочуть долучитися до того, щоб чимось допомогти діткам, - пише на своїй сторінці у facenook рівнянка Олена Чаборай.


Збір речей триває до 20 вересня.

Необхідно: папір у форматі А3, Ф4 (підійдуть і старі шпалери); фарби, пензлики, пластилін (м’який, не дубовий), олівці (не дерев’яні, краще воскові), різні наліпки, кілька кілограмів глини, кольоровий папір (особливо двосторонній), клей, ножиці.

Для творчості і розвитку потрібні: різноманітні маленькі фігурки, стрази, намистинки, очі (які можна клеїти на папір), можливо у когось є статуетки тваринок (до 15 см) і т.д.

З канцтоварів: зошити, трафарети, ручки, прості олівці - потрібно постійно і багато.

Також будуть раді: цікавим розмальовкам, пазлам, настільним іграм.

Одяг теж можна, але лише у хорошому стані, там багато підлітків, вони теж хочуть гарно одягатися. Одяг для дорослих теж підійде, тому що діти до 18 років. Є постійна потреба у нижній білизні, носочках, колготках.

Збір речей за адресою: м.Рівне, вулиця Драгоманова, 20.
 

Софія СТАСЮК

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні