ПриватБанк та Masterсard подарує по 100 гривень рівненським пенсіонерам

13.09.2018, 18:43      Переглядів: 516

Клієнтам ПриватБанку, які мають пенсійну карту платіжної системи Masterсard, у ПриватБанку пропонують прийняти участь в акції “Плюс 100 грн до пенсії!”. З 7 вересня до 31 жовтня усі, хто здійснить не менше ніж 3 покупки від 50 грн кожна пенсійною карткою Masterсard в будь-яких магазинах через POS-термінал, гарантовано отримають 100 грн на пенсійну картку від ПриватБанку.

Брати участь в акції можуть користувачі пенсійних карток ПриватБанку, на які (за останній місяць від дати початку акції) було здійснено не менш ніж одне цільове зарахування пенсії з Пенсійного фонду. Кожен учасник, який зареєструвався на сайті та виконав умови акції, гарантовано отримає 100 грн на основний рахунок картки. Зверніть увагу - між оплатами має бути різниця мінімум в одну добу.

Зарахування виграшу відбудеться не пізніше 20 листопада 2018 року. Загальна сума повернень грошових коштів одному учаснику акції - не більше ніж 100 грн за весь період акції.

Оформлення пенсійної картки та обслуговування в ПриватБанку безкоштовне. Клієнти, які довіряють виплату пенсії ПриватБанку, отримують унікальні сервіси. Це і миттєве зарахування пенсії на картку, і можливість отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків на залишок на карті та оплата комунальних платежів з пенсійної картки без комісій.

Оформити пенсійну картку ПриватБанку можна протягом 15 хвилин в будь-якому відділенні банку. Співробітники банку самостійно оформлять необхідні документи в Пенсійному фонді.

Більше ніж 80 тисяч пенсіонерів на Рівненщині користуються пенсійними картками ПриватБанку. Банк, як найбільш інноваційний банк України, допомагатиме і надалі людям похилого віку освоювати передові банківські технології. Сьогодні ПриватБанку довіряють нарахування пенсії понад 3.5 млн клієнтів по всій Україні. Детальніше про обслуговуваня пенсіонерів - на сайті банку.


*на правах реклами

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...