Меню школяра: чим у рівненських школах годують учнів?

11.09.2018, 11:12      Переглядів: 1932

Смачне та якісне харчування дітей — це одне із найважливіших питань для батьків. Адже від того, що діти їдять у школі, де проводять більшість свого часу, залежить найцінніше — їхнє здоров’я. Тому журналісти «ЧаРівне.інфо» дізналися чим у Рівному годують школярів.

Заступник начальника управління освіти м. Рівне Катерина Сичик, розповіла журналістам «ЧаРівне.інфо» про те, як здійснюється харчування в школах Рівного.

- Шкільне меню затверджується в Держпродспоживслужбі. Це меню використовується для кожного навчального закладу. Складається воно відповідно до кількості дітей та самого закладу, де проводиться харчування. Водночас, двотижневе меню затверджується одне для всіх шкіл, -наголошує Катерина Сичик.-Існує первинний перелік продуктів, які необхідні для того, щоб діти отримували повноцінне харчування. Відтак, усі ці складові і враховуються при складанні раціону.

В середньому вартість сніданку, обіду та полуденку на одного школяра обійдеться рівненським батькам у суму від 36 гривень.

Для прикладу,  меню однієї з гімназій Рівного. 

 
Окрім даних страв, для дітлахів готують овочеві рагу, розсольник, салати, каші з різних круп та різні види м’яса, та ще багато чого.

 

 Софія СТАСЮК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...