ПриватБанк відшкодує пенсіонерам частину оплачених комунальних платежів

28.08.2018, 16:49      Переглядів: 531

До 31 жовтня 2018 ПриватБанк проводить акцію "Тримай п`ять" для пенсіонерів, які постійно сплачують комунальні послуги в касах. Банк буде повертати 5 грн за кожен комунальний платіж, здійснений пенсіонером самостійно - в Приват24 або за допомогою послуги "Регулярний платіж".

Пенсіонери ПриватБанку, які постійно сплачують комунальні послуги в касі банку, за кожен самостійний платіж в Приват24 отримуватимуть по 5 гривень. Cashback (повернення частини витрачених коштів) виплачується щомісяця на пенсійну картку клієнта не пізніше 10 числа місяця, наступного за звітним.

Щоб прийняти участь в акції пенсіонеру необхідно звернутись за консультацією до спеціаліста на відділенні та разом з ним навчитися здійснювати оплату комунальних послуг в Приват24.

"Найчастіше пенсіонери звертаються до відділень банку за перевипуском карти або оплачують комунальні послуги. Ми хочемо навчити клієнтів пенсійного віку не бояться нових технологій: оплачувати комунальні послуги, поповнювати рахунок мобільного телефону, дивитися виписки за своїми картками, не виходячи з дому. Всі квитанції приходять на електронну адресу, їх можна зберігати в електронному вигляді або роздрукувати в терміналі самообслуговування, - розповіла керівник напрямку по роботі з пенсійними рахунками Тетяна Бурцева. - Використання послуг дистанційного обслуговування забезпечує зручність і економію часу, так як для здійснення операцій не потрібно їхати до відділення банку, втрачати час на дорогу і черги".

Оформлення пенсійної картки та обслуговування в ПриватБанку безкоштовне. Клієнти, які довіряють виплату пенсії ПриватБанку, отримують унікальні сервіси. Це і миттєве зарахування пенсії на картку, і можливість отримувати додатковий дохід у вигляді відсотків на залишок на карті та оплата комунальних платежів з пенсійної картки без комісій. При розрахунках карткою в торговельних точках і аптеках пенсіонери отримують знижки й бонуси в мережі партнерів банку “Бонус Плюс”.

Оформити пенсійну картку ПриватБанку можна протягом 15 хвилин в будь-якому відділенні банку. Співробітники банку самостійно оформлять необхідні документи в Пенсійному фонді.

Більше ніж 80 тисяч пенсіонерів на Рівненщині користуються пенсійними картками ПриватБанку. Банк, як найбільш інноваційний банк України, допомагатиме і надалі людям похилого віку освоювати передові банківські технології. Сьогодні ПриватБанку довіряють нарахування пенсії понад 3 млн клієнтів по всій Україні.

*на правах реклами

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...