Звільнена за «аморальні» світлини: справу виховательки Бугаївського дитсадка почали розглядати в Апеляційному суді

22.08.2018, 19:14      Переглядів: 6122

Рішенням Радивилівського райсуду від 11 травня було поновлено на роботі виховательку Віту Черешньовську та зобов’язано дошкільний заклад виплатити їй заробітну плату за час вимушеного прогулу – за період з 10.10.2017 року по 11.05.2018 рік в розмірі 19 791 грн., а також моральну шкоду у розмірі 5 тисяч гривень. Однак, Бугаївський ДНЗ "Дивосвіт" та завідувачка закладу Лариса Музика, яка й звільнила виховательку за аморальну поведінку, а саме світлини у соцмережі, подала апеляційну скаргу, яка й сьогодні розглядалася в Апеляційному суді Рівненської області.

Нагадаємо, що Лариса Музика звільнила підлеглу за фото у соцмережі двічі – першого разу 10 жовтня 2017 року, а потім відразу ж після її поновлення. Інша справа стосовно поновлення Віти Черешньовської ще не почала розглядатися. 

НА РІВНЕНЩИНІ ДИРЕКТОРКА ДИТСАДКА СУДИТЬСЯ З ВИХОВАТЕЛЬКОЮ, ЯКУ ЗВІЛЬНИЛА ЧЕРЕЗ ФОТО

Адвокат Бернацький

Сьогоднішню скаргу судді також не змогли розглянути. Адже на засіданні представник дитсадка Олег Бернацький заявив клопотання про відвід головуючого судді. Справу розглядає колегія суддів у складі Боймиструка, Шимківа, Хилевич.

- Суддя не ознайомився з матеріалами справи. Таким кроком я примушую колегію суддів вивчити матеріали справи, - каже Бернацький.

Черешньовська не підтримала заявлене клопотання.

Колегія суддів ухвалила питання про відвід судді передати на розгляд іншого судді.

ЗАВІДУВАЧКА ДИТСАДКА З РІВНЕНЩИНИ СТАЛА ГЕРОЇНЕЮ ПРОГРАМИ МАЙКЛА ЩУРА (ВІДЕО)

Ось за такі світлини була звільнена вихователька

Лариса Музика, фото styler.rbc.ua

Після засідання Віта Черешньовська повідомила, що повертатись у заклад, звідки двічі була звільнена, не бажає:

- Окрім світлин, вони зібрали цілий комплекс звинувачень проти мене – бійка, дипломи. Але люди мене підтримують й надалі. Я їм дякую за це. Садочок у нас – один. І якщо Лариса Василівна захоче взяти дитину у садочок, то вона її візьме. Якщо людина підписалася під моїм постом, або поставила лайк під моєю фотографією, то відразу каже – ти не розраховуй, що твоя дитина піде у садочок. Ось чому люди мовчать, - розповідає вихователька. - Яке б рішення суду не було, я там працювати не буду. Я хочу, щоб мені змінили запис у трудовій книжці та виправили весь наклеп, який на мене був зведений. А далі – спокійно шукати іншу роботу. 

- Діє сімейний підряд. Оскільки відповідачем у цій справі є Бугаївський дошкільний навчальний заклад, директором якої є Музика. А двоє адвокатів (Бернацькі) – це два її рідні брати, - додає адвокат виховательки Віктор Яцюк.

 Справу відклали на невизначений термін. 

 

 

Денис ГРИЩУК

 

 

 

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...