Влада, політики та бізнесмени: як у Рівному відбувся RENOME Business Day (фоторепортаж)

14.08.2018, 15:06      Переглядів: 985

До 28 річниці Група компаній «РЕНОМЕ» запровадила ініціативу створення ділової комунікації бізнесів, задля дієвої та конкретної активізації всього підприємницького потенціалу регіону.

На форумі говорили про інвестиційний клімат та конкуренцію, успішні приклади розвитку бізнесу, виклики та прогнози.

Як розповідає Генеральний директор ПрАТ «РЕНОМЕ» Надія Гладкевич, RENOME Business Day відтепер буде щорічною ініціативою.

- Тут зібрались успішні бізнеси Рівненщини та Волині. Ті, хто досягнули високого рівня результатів не лише на рівні регіону чи України, а й міжнародному, поділяться власним досвідом, секретами ведення бізнесу в сучасних умовах.

Серед присутніх на форумі можна було зустріти чимало місцевих бізнесменів, представників влади: міський голова Рівного Володимир Хомко, секретар Рівнеради Сергій Паладійчук, заступник голови РОДА Олександр Корнійчук, нардеп Юрій Вознюк, акціонер групи компаній «Реноме» Віктор Матчук, керівник "Домової служби" Валерій Гусак, підприємець, співорганізатор джазового фестивалю «Art Jazz Cooperation» Сергій Гемберг та ін.

 

Засновник сервісу "Домова служба" Валерій Гусак розповідає, що подібні заходи - нагода перейняти корисний досвід.

- Коли я започатковував бізнес, не мав поняття, що це таке. Не розумів, що означає продукт, стратегія, цілі чи система контролю якості. Натомість, я вчився на власних помилках, шукав нові методи для реалізації поставлених завдань. Зараз ми можемо прийти і послухати, як це втілити у життя той чи інший проект, як розвинути свою справу, де шукати клієнтів,ітд.

Під час форуму свої останні аналітичні дослідження та прогнози представили рейтингові незалежні аналітики України.

Ольга Капустян, керівник проекту Kantar TNS розповіла про споживацькі тренди та настрої на майбутній рік.

- Електронна комерція захоплює все більше споживачів в свої «мережі»: Е-commerce сайти, а також прайс-агрегатори в сумі охоплюють близько 80% інтернет користувачів. Приміром, додатками магазинів користуються більше половини користувачів смартфонів. Згідно дослідження вдома українці мають більше, ніж два монітори. Мова йде не лише про комп`ютери, а й про планшети, телефони. Інтернет став окремим видом відпочинку і дозвілля. Погодьтесь, зараз кожен з нас використовує усе більше пристроїв, що надають доступ до Інтернету. Споживчі настрої ще далекі від європейського рівня, однак за останній рік вони зросли на 18%, а самі споживачі прогнозують, що наступний рік буде кращий. Тобто, споживачі оживають, і вони готові витрачати власні кошти.- додала Ольга Капустян.

Загалом програма форуму та досвідчені спікери детально розповіли про приклади успішного виходу на міжнародні ринки, потреби та вподобання споживачів, їх поведінкові прогнози, інвестиційний клімат та прогнози для регіонального бізнесу.

Оксана КРАВЕЦЬ

*на правах реклами

 

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...