У Здолбунові відбувся Всеукраїнський конкурс карикатур

11.08.2018, 19:01      Переглядів: 687

 10 серпня до Дня будівельника у Здолбунівському Будинку культури цементників відбувся I Всеукраїнський конкурс карикатур під назвою "Нове покоління - нові вимоги безпеки".

Таку назву виставка отримала не випадково. Як розповідає  начальник служби охорони праці та навколишнього середовища "Волинь-цемент" філії ПрАТ "Дікергофф Цемент Україна" Олександр Чумак питання безпеки є важливими і актуальними у всі часи.

- Кожен з нас має усвідомлювати, розуміти, що ми відповідальні не лише за власну безпеку, але й за безпеку людей, які нас оточують. А 96% нещасних випадків можна уникнути, сказавши у вірний час потрібне слово, тобто застерегти людину. Професія будівельника надзвичайно важка, важлива й потребує більшої обережності. Карикатура змушує людину замислитися над теперішніми вчинками, щоб не скоїти фатальних помилок у майбутньому. - говорить Олександр .

Головним координатором виставки був відомий карикатурист зі Здолбунова Віктор Голуб.

До уваги мешканців міста та гостей була представлена 161 робота 23 авторів не тільки з усіх куточків України, але зокрема й з Білорусі.

Жюрі визначило переможців конкурсу:

1 місце - Олег Гуцол(м.Борисов, Республіка Білорусь);
2 місце - Олексій Кустовський(м.Вишневе, Київська область), Сергій Рябоконь(м.Київ);
3 місце - Олександр Дубовський(м.Дніпро).

Також інші учасники конкурсу отримали заохочувальні премії та дипломи конкурсу.

Журналісти "ЧаРівне.інфо" поспілкувались з переможцем конкурсу Олегом Гуцолом. 

- Я закінчив факультет журналістики у Києві та впевнений, що карикатура - це невід`ємна частина журналістської справи. Погодьтесь, картиною можна сказати навіть більше, ніж словами.

Спитавши Олега про свої подальші плани, усміхнено відповів: "Дожити до ста років та малюватм й малювати далі".

Власник заохочувальної премії Микола Капуста родом з Донецька. Ще з юного віку мав хист до малювання, а нещодавно відсвяткував 80-тий ювілей. Малює на замовлення та бере участь у різних виставках. Джерелом свого натхнення вважає навколишнє середовище, людей.

Після виставки у головній залі відбувся концерт, у якому прийняли участь студії БКЦ та етно-гурт "Дуліби" .

Даша РАБЧУК

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні