Паладійчук порадив любителям адреналіну платити

11.08.2018, 20:59      Переглядів: 1294

Дрифтери, які влаштовують вночі на «Екваторі» незаконні перегони, прийшли спілкуватися з міською владою Рівного. Із собою принесли звернення, в якому просили, аби влада посприяла у виділенні окремих місць для проведення гонок. Для цього обрали три локації – аеропорт, розвилка Великої Омеляни та майданчик, який знаходиться біля «Рівнеазот».

Одне з місць – це аеропорт. Дрифтерам директор летовища Ігор Насинюк пропонував надавати місце на умовах оренди, утім, перші заявили, що це обійдеться їм задорого – запропоновано було платити 50 тисяч гривень, однак, автогонщики хочуть зменшити цю суму принаймні у десять разів.

- Ми хочемо, щоб влада нам сприяла у перенесені щосуботніх гонок, ці дрифтери, які на сьогодні займаються цим самочинно, готові займатися організовано і нікому не заважати, - заявив голова громадської організації «Рух – це життя Рівне» Сергій Калашников.

Мешканці навколишніх будинків часто скаржаться на шум та дискомфорт. На що Сергій Калашников пояснює, що любителі гонок збираються там через «відсутність альтернативи».

- Це єдина локація («Екватор») такого формату, де можна проявити свою водійську майстерність, - каже чоловік. 

Метою звернення якраз є те, щоб перенести гонки за межі міста. У влади просили підтримки.

Однак, секретар Рівнеради Сергій Паладійчук ніяких гарантій дрифтерам давати відмовився відразу:

- Те, що роблять ваші колеги – це річ незаконна. Це не стільки бажання отримати майстерність водіння, скільки емоція і адреналін. Фраза «Нам немає де займатися» – звучить дивно, коли ви цим займаєтеся вже два роки. Все, що ви зараз говорите і те, що я читаю в соцмережах, виглядає приблизно так: «Нам повинні запропонувати, нас повинні забезпечити, дайте нам варіанти, а ми будемо вибирати», - каже чиновник.

Також він наголосив, що названі локації – «не юрисдикція міста».

Сергій Паладійчук запропонував дрифтерам звертатись до влади не від імені громадської організації, а від окремої федерації.

- Тоді ваші відносини набудуть серйозного офіційного формату, - додав він.

Він запевнив гонщиків, що спробує їм допомогти, проте обіцянок, мовляв, давати не хоче. 

- Він готовий давати вам майданчик, але він захоче грошей. Але якщо вам не хочеться платити – то це вже інша історія. Хлопці, якщо вам хочеться розваг, то за це треба платити, - розповідає Сергій Паладійчук, говорячи про попередні домовленості з рівненським аеропортом.

Присутні домовилися, що, можливо, Сергій Паладійчук посприяє у зустрічі дрифтерів та представників підприємств та влади, яким належать названі локації. Але чиновник також порадив їм "зрозуміти наявність ресурсів. І якщо їх недостатньо, то шукати їх, а, можливо, й переводити гонки у формат змагань". 

Крім того звернення автогонщики обіцяли віднести голові ОДА Олексію Муляренку.

 

 

 

 

Денис ГРИЩУК

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...