Групи продовженого дня у рівненських школах: що зміниться цього року

10.08.2018, 17:38      Переглядів: 659

 Міністерство освіти і науки підготувало новий порядок створення груп подовженого дня.

Групи можуть створювати в усіх закладах середньої освіти, пише "Експрес".

В одній групі не можуть перебувати учні 1-4 класів. Різниця у віці не має перевищувати двох вікових груп - 1-2 класів. Навчальні заклади у сільській або гірській місцевості зможуть утворювати групи подовженого дня для учнів різного віку.

"Передбачили прогулянки на відкритому повітрі тривалістю не менш як 1,5 год. для учнів 1-4 класів і харчування тривалістю не менш як півгодини. На виконання домашніх завдань виділили годину. Ще годину мають тривати спортивно-оздоровчі заняття. Для профілактики стомлюваності, порушення постави й зору для учнів початкових класів кожні 15 хв. мають проводити фізкультхвилинки, гімнастику для очей", - розказує начальниця управління з питань інформаційної політики і комунікацій Міносвіти Тетяна Голубова.

Для дітей із особливими потребами можуть створювати спеціальні групи подовженого дня. Інклюзивні групи утворюють на підставі письмового звернення батьків дитини.

Нагадаємо, цьогоріч першокласників приймають до школи за місцем прописки. За кожним навчальним закладом закріпили певну територію. Дітей, які проживають на території обслуговування школи, прийматимуть до навчального закладу першочергово. Інших - на вільні місця.

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...