Комерційну та житлову нерухомість відтепер можна взяти у бізнес-іпотеку

06.08.2018, 10:43      Переглядів: 379

У липні в ПриватБанку стартувала нова програма кредитування “Бізнес-іпотека” для клієнтів малого та середнього бізнесу. Відтепер рівненські підприємці можуть оформити кредит на купівлю нерухомості на особливих умовах.

“За новою програмою придбати в кредит можна як комерційну нерухомість, так і житлову, - пояснює Ірина Дутко, керівник напрямку активно-пасивних операцій МСБ Північно-Західного РУ ПриватБанку. - Проте використовувати житлову нерухомість теж потрібно у комерційних цілях. До прикладу, для здачі в оренду або для проживання співробітників підприємства, пов`язаних осіб, аудиторів, співробітників у відрядженні, службовців, військових”.

Розмір іпотечного кредиту за програмою“Бізнес-іпотека” може починатися від 500 тисяч і до 15 мільйонів гривень. Термін кредитування - від 24 до 60 місяців, відсоткова ставка - 19% річних, аванс - від 25%.

Представники сезонного бізнесу можуть розрахувати на додаткові вигоди - за умовами програми для цієї категорії підприємців можливе встановлення індивідуального графіку погашення заборгованості.

Про повний перелік умов програми “Бізнес-іпотека” представники малого та середнього бізнесу можуть дізнатися у фахівців фінустанови - варто лише завітати до одного з відділень ПриватБанку на Рівненщині.

 

 

*на правах реклами

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...