У Рівному збирають підписи за мораторій забудови навколо озера

04.08.2018, 10:27      Переглядів: 1845

У Рівному активно збирають підписи на підтримку електронної петиції щодо введення мораторію на будівництво нових та реконструкцію існуючих будівель і споруд навколо озера Басів Кут.

Автор проекту - депутат Рівненської міської ради Любов Романюк.

"Всі ми бачимо, як в прибережній зоні Басового Кута під видом спортивно-оздоровчих комплексів будуються житлові високоповерхові будинки.

Якщо схеми будівництва набудуть системного характеру, це призведе до безповоротних екологічних та культурних наслідків для озера, зеленої зони навколо озера та нашого міста в цілому. Адже будівництво ведеться навіть попри існуючий детальний план забудови, який не передбачає висоток, та проблеми із каналізував ням зазначених районів.

Тому вже зараз ми маємо спробувати урегулювати проблему в межах існуючогозаконодавства - ввести мораторій.

Практика запровадження мораторію на будівництво навколо міського озера вже існує в Україні та з цього року працює у Івано-Франківську. Рішенням Івано-Франківської міської ради від 15.02.2018р. №06-18 було вирішено запровадити мораторій на розміщення і проектування нових будівель і споруд.

Тому пропоную піти шляхом наших сусідів. До затвердження змін до генерального плану міста запровадити мораторій на розміщення і проектування нових (не розпочатих будівництвом на момент ухвалення даного рішення) будівель і споруд; реконструкцію з розширенням і надбудовою існуючих будівель і споруд на земельних ділянках біля міського озера Басів Кут", - йдеться у тексті петиції.

Збір підписів розпочався 29 червня і триватиме до 13 серпня 2018 року.

Ольга ДОЛЯ

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...