Новобудови Рівного стали доступніші завдяки банківським іпотечним програмам

30.07.2018, 10:47      Переглядів: 732

Придбання житла в кредит стає доступним для рівнян. Нова іпотечна програма "Житло в кредит" від ПриватБанку дозволяє клієнтам придбати помешкання на прозорих умовах зі значно зниженими відсотками не тільки на вторинному ринку, а й новозбудоване житло на первинному ринку.

“Тепер для охочих придбати квартиру в перевірених забудовників, а саме в будівельних компаніях “Реноме-Євробуд”, компанія “Стоград”, ЖК «На Щасливому», ЖК “Басів Схил” та багато інших, ПриватБанк пропонує ексклюзивну програму кредитування на дуже вигідних умовах. Зокрема, мінімальний перший внесок становить всього 25%, - ділиться хорошою новиною керівник Бізнесу “Споживче кредитування” Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Мамчич. - Також клієнти ПриватБанку отримали змогу придбати якісне житло за найнижчими ставками на ринку. Термін кредитування — до 20 років під 17,9% річних без комісій та переплат”.

Рівнянам для початку потрібно визначитись із житлом - яке саме, у якому будинку, за якою ціною. Якщо потенційному покупцю самому складно обрати, то можна звернутись із цим питанням у банк, де фахівці допоможуть підібрати оптимальний варіант.

 Після остаточного вибору помешкання клієнту треба сформувати пакет документів і надати банківським працівникам. Важливо, що при підрахунку можливостей отримати кредит враховуються сукупні доходи родини.

 Кредит може взяти будь-який резидент України, працевлаштований за наймом, або фізична особа-підприємець. Підтвердити доходи можна, надавши довідку про нарахування доходів за останні півроку. Підприємці повинні надати копію виписки з ЄДР та податкову декларацію платника єдиного податку фізичної особи-підприємця.

 Перевірка пакету документів, які надає бажаючий взяти кредит на житло, і погодження власне самого кредиту займає 2-3 дні. Це те, що залежить від банку. Якщо клієнт надає неправильні документи, чи відсутні якісь документи, то, звісно, він витрачатиме додатковий час на формування нового пакету документів. Для того, щоб цього уникнути, можна попередньо проконсультуватись у будь-якому відділенні ПриватБанку.

 Програма кредитування передбачає найнижчі відсоткові ставки на ринку нерухомості та зручне й швидке оформлення документів на іпотеку:

 початковий внесок – від 25%;

максимальний термін – 20 років;

ставка за кредитом – від 17,9% річних;

жодних прихованих комісій і платежів.

Банк гарантує повний юридичний супровід угоди з придбання нерухомості, а також дотримання всіх законів України під час її укладання. Бажаючі достроково погасити позику зможуть це зробити без додаткових комісій.

“Сьогодні наш банк прагне якомога швидше реалізувати в країні споживче кредитування на базі передового досвіду та вивести програми фінансування на новий рівень, адже в останній період ринок іпотечного кредитування був не надто активним, - керівник Бізнесу “Споживче кредитування” Північно-Західного РУ ПриватБанку Олександр Мамчич. - Хочу наголосити, що на первинному ринку ми працюємо тільки з акредитованими та відомим забудовниками по вже зданими в експлуатацію об`єктах. Крім цього ми прагнемо зробити житло максимально доступним для клієнтів, тому проводимо переговори і багато забудовників йдуть нам на зустріч - тепер ми можемо запропонувати особливі пільгові умови кредитування по багатьом новобудовам у Рівному”.

За більш детальною інформацією звертайтесь у будь-яке з 54 відділень ПриватБанку на Рівненщині, або можна отримати консультацію у фахівця за телефоном (097) 323 10 76 (Ірина Герасимчук) та 067 357 2368 (Олександр Чевдар).

 

 

*на правах реклами

Читайте також:

Погода, Новости, загрузка...
Loading...
  • Нові
  • Популярні
Loading...