На Рівненщині відбудеться фестиваль "Ластівкаfest"

30.07.2018, 08:23      Переглядів: 882

Цього року 5 серпня вже вдруге у Смизькій громаді відбудеться Креативний етнофестиваль #ЛастівкаFEST, що  поєднає у собі велич корабельних сосен, мікс Бібліотечного простору та унікальної виставки лакових картин Наталії Бороденко, яка увійшла в ТОП-5 найкреативніших художників України, Майстерню талановитих людей, Літературну толоку, український фольклор у сучасній обробці, родинне єднання жителів з різних населених пунктів Смизької селищної ради та просто гарний настрій. 

Мозаїчне панно “Ластівки” – барвисте і креативне. Фестиваль проходиме під девізом «Свій до свого по своє!».

Мета фестивалю - пошук і підтримка нових талантів Смизької громади, популяризація та пропаганда дитячо-юнацької творчості, розвиток навичок співпраці та обмін культурним досвідом між творчими колективами і керівниками секторів культури і молодіжної політики в ОТГ, збереження та промоція локальної культурної спадщини, в тому числі фольклору.

Цей культурний фест спрямований на руйнування стереотипів та створення почуття толерантності через позитивну атмосферу культурного і традиційного обміну унікальних традицій різних регіонів нашого краю. У Смизькій ОТГ започатковують тепер моду на культуру, адже у пітьмі буденності та війни так важливо запалювати світлячків, що виведуть народ на дорогу розвитку та перетворять людей на думаючу прогресивну громаду, яка іде вперед до успіху.

В рамках фестивалю о 12.00 відбудеться унікальна панельна дискусія "Креативні культурні індустрії у малих громадах як сучасний сегмент стратегічного розвитку та створення позитивного іміджу краю", в якій візьмуть участь спеціалісти та начальники відділів, що відповідають за розвиток культури, голови громад Рівненщини, директори центрів культури та дозвілля. Така подія у Рівненській області відбудеться вперше. Спробуємо розібратися у необхідності проведення фестивалів в ОТГ, їх вплив на підвищення іміджу громад та створення умов для якісного дозвілля молоді, а також джерела фінансування таких проектів.

Головний гість заходу - наш земляк Олег Мельник, заступник голови в Київському міському осередку Національної хореографічної спілки України, президент Благодійної організації "Ансамбль танцю "Вітамінчики", засновник Міжнародного благодійного фестивалю дитячо-юнацької творчості "Сонячний каштанчик", член робочої групи з етики з розробки Положення Громадського бюджету, автор проектів-переможців Громадський бюджет-1 та Громадський бюджет-2, співорганізатор та режисер ГБ-фесту Києва допоможе учасникам дослідити можливість участі культурних проектів у Громадському бюджеті ОТГ, а також поділиться лайфхаками успішного проведення масштабних культурних заходів та фестивалів.

Наталя Бороденко розповість учасникам історію власного успіху та відповість на запитання «Як потрапити в ТОП-5 найкреативніших людей в Україні?», а наша неповторна землячка, дитяча письменниця Тетяна Собецька презентує власну дорожню карту для розвитку сільських літераторів-початківців.

Тож, запрошуємо усіх відвідати креативний захід у селищі корабельних сосен 5 серпня, який розпочнеться о 14.00 у місцевому парку «Дубина», а зацікавлених осіб будемо раді бачити на панельній дискусії о 12.00 у Смизькому будинку культури.

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні