У Рівному у новому опалювальному сезоні підприємців чекають зміни

28.07.2018, 13:38      Переглядів: 576

У новому опалювальному сезоні підприємцям, що не встановили засоби дистанційного обліку газу, обмеження газу не буде. 

На сьогодні на Рівненщині нараховується близько 4 тисяч підприємств, які мають виконати вимоги Кодексу газорозподільних мереж та постанови НКРЕКП. Це 98 промислових підприємств та 401 2 об’єктів комунально-побутової сфери.

«У зв’язку із новою постановою НКРЕКП № 691 від 12 липня 2018 року підприємці Житомирщини, які до травня 2018 року не забезпечили облаштування на власних вузлах обліку засобів дистанційної передачі даних, мають час до 1 травня 2019 року завершити усі роботи. Тим часом, за умови надання гарантійного листа оператору ГРМ (ПАТ «Рівнегаз»), обмеження газопостачання цим об’єктам припинятися не буде» - каже директор комерційний ПАТ «Рівнегаз» Віктор Осницький.

З технічними вимогами до засобів дистанційної передачі даних клієнти можуть ознайомитися на офіційній сторінці ПАТ «Рівнегаз» у розділі «Вимоги до дистанційної передачі даних». У цьому ж розділі є можливість завантажити необхідну документацію та технічні завдання для вузлів на базі побутового та промислових лічильників газу.

Нагадуємо, що всі питання щодо облаштування лічильників газу організацій та підприємств Ви можете у Центрах обслуговування клієнтів у Рівному, Здолбунові та Сарнах, а також у фахівців «Єдиного вікна» в кожному районному центрі Рівненської області.

ПАТ "Рівнегаз".

Читайте також:

  • Нові
  • Популярні